Tiktok Takipçi Satın Al

LG V60 ThinQ Ortaya Çıktı!

Geçen ay, akıllı telefonun dörtlü arka kameralara sahip olacağını öneren LG V60 ThinQ’nun arka panelinin görüntüleri ortaya çıkmıştı.

LG V60 ThinQ yakın zamanda tanıtılması beklenen yeni modellerden bir yenisi. Şimdi, akıllı telefonun sızıntının gerçekten dörtlü bir kamerayla geleceğini onaylayan güvenilir sızıntıcı olarak bilinen Evan Blass tarafından paylaşılan başka bir görüntüye yakından bakıyoruz.


Resim ayrıca, selfie kamera merkeze yerleştirildiğinden V60 ThinQ‘nun çentikli bir ekrana sahip olacağını gösteriyor.

Ayrıca, akıllı telefonun dört mikrofona sahip olacağını ve 5.000 mAh pil ile geleceği doğruladı. Ancak, LG V60 ThinQ‘nun görüntünün önerdiği şeffaf bir arkaya sahip olmayacağını unutmayın. LG V60 ThinQ özellikleri nasıl olacak? diye sorabilirsiniz ancak bu konu hakkında henüz ortaya çıkan bir sızıntı veya bilgi bulunmuyor.

LG V60 ThinQ tasarım görüntüleri

LG V60 ThinQ Ortaya Çıktı!

Bununla birlikte, kaynak tarafından paylaşılan ikinci bir resim, akıllı telefonun alt kısmında hoparlör ve 3,5 mm kulaklık jakı ile USB-C bağlantı noktasına sahip olacağını ortaya koyuyor.

LGV60 ThinQ henüz hakkında LG cephesinden bir haber yok. Ama Güney Kore’de bir rapor geçen iddia MWC 2020’de tanıtılması idi ancak LG, Corona Virüs salgını nedeniyle MWC’den çekildiğini açıklamıştı.

LG V60 ThinQ Ortaya Çıktı!

Güney Koreli telefon üreticisi LG, 24 Şubat’ta İspanya’nın Barselona kentinde gerçekleşen MWC 2020 sözleşmesinden resmen çekildi.

Bir LG sözcüsü anlattı Verge nedeniyle Koronavırusu salgını ve dikkate çalışanların güvenliği yayılmasına, LG MWC 2020 Mobil Dünya Kongresi çekilme kararı aldığını doğrulamıştı.

LG V60 ThinQ Ortaya Çıktı! LG V60 ThinQ Ortaya Çıktı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu