Tiktok Takipçi Satın Al

LG Corona Virüs Salgını Nedeniyle MWC 2020’ye Katılmayacak!

Güney Koreli telefon üreticisi LG, 24 Şubat’ta İspanya’nın Barselona kentinde gerçekleşen MWC 2020 sözleşmesinden resmen çekildi.

Bir LG sözcüsü anlattı Verge nedeniyle Koronavırusu salgını ve dikkate çalışanların güvenliği yayılmasına, LG MWC 2020 Mobil Dünya Kongresi çekilme kararı aldığını.


LG ayrıca gelecekte yeni basın etkinliklerini düzenlemek ve 2020’nin telefon serisini ve diğer ürünlerini piyasaya sürmek için uygun bir zaman seçeceğini söyledi. İşte LG basın açıklaması:

LG Electronics, yakın zamanda Dünya Sağlık Örgütü tarafından virüs Çin’in dışına yayılmaya devam ettiği için küresel bir acil durum ilan edilen yeni koronavirüs salgını ile ilgili durumu yakından izliyor.

LG, çalışanlarının, ortaklarının ve müşterilerinin güvenliğini göz önünde bulundurarak, bu ay İspanya’nın Barselona kentinde MWC 2020’ye katılma ve katılmaya karar verdi.

Bu karar, yüzlerce LG çalışanının, virüs sınırlara yayılmaya devam ettikçe daha kısıtlayıcı hale gelen uluslararası seyahatlere maruz kalma riskini ortadan kaldırıyor. MWC’ye katılımı yerine LG, yakın gelecekte 2020 mobil ürününü duyurmak için ayrı etkinlikler düzenleyecek.  LG Electronics bu zor ve zorlu dönemlerde destekçilerine ve halka anlayışlarından dolayı teşekkür ederiz.

Önceki raporlara göre LG, LG V60 ThinQ ve G9 ThinQ amiral gemilerini piyasaya sürmeyi planlıyordu; Güçlü Qualcomm Snapdragon 865 işlemci, eski 5G bağlantı çift mod SA ve NSA’yı destekliyor.

LG Corona Virüs Salgını Nedeniyle MWC 2020'ye Katılmayacak!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu