Tiktok Takipçi Satın Al

LG V50’den İlk Sızıntılar Gelmeye Başladı

3’lü Kamera ve 4.000mAh Bataryalı LG V50’den ilk sızıntılar gelmeye başladı.

Bir süredir Kore medyasında dolaşan sızıntıları onaylayan Evan Blass, LG V50 ThinQ‘un sprint versiyonunu gösterdiğini iddia eden bir görsel yayınladı. Resmi incelediğimiz harika bir telefon geliyor diyebiliriz.


Resmi detaylı olarak tekrardan incelersek LG geleneksel görünümünden ödün vermemiş gibi duruyor. Arkada görünen 3 adet kameranın ve sızıntıya göre 4.000 mAh bataryalı bir telefonun geldiğini söyleyebiliriz. Bunların yanı sıra 5G teknolojisinide barındıracak diye belirtiliyor fakat 5G teknolojisi var ise telefonun fiyatının ülkemiz şartlarında yüksek olabileceğinizi söylebiliriz. Telefon ile yeni bilgiler geldikçe sitemizde paylaşıyor olacağız.

Basın görseli yalnızca cihazın tasarımını ortaya koymuyor. Ayrıca cihazın lansman tarihini ve saatini de ortaya koyuyor. Görselde cihazın tarih-saat bölümünde “24 Şubat Pazar, 09:00”ibareleri yer alıyor.

MWC resmi olarak ayın 25‘inde başlayacak olmasına rağmen, bazı üreticiler yeni cihazlarını bir gün öncesinden lanse etmeye başlayacak. Örneğin HMD Global da bahsi geçen üreticilerden biri. Finlandiyalı şirket, ayın 24’ünde yeni amiral gemisi cihazı Nokia 9 PureView‘u tanıtacak. Bu bakımdan LG‘nin de G8 ThinQ ve V50 ThinQ‘yu aynı gün tanıtabileceğini düşünüyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu