LG V50'den İlk Sızıntılar Gelmeye Başladı - TeknoDiot.com

LG V50’den İlk Sızıntılar Gelmeye Başladı

Abone Ol 

3’lü Kamera ve 4.000mAh Bataryalı LG V50’den ilk sızıntılar gelmeye başladı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Bir süredir Kore medyasında dolaşan sızıntıları onaylayan Evan Blass, LG V50 ThinQ‘un sprint versiyonunu gösterdiğini iddia eden bir görsel yayınladı. Resmi incelediğimiz harika bir telefon geliyor diyebiliriz.

Resmi detaylı olarak tekrardan incelersek LG geleneksel görünümünden ödün vermemiş gibi duruyor. Arkada görünen 3 adet kameranın ve sızıntıya göre 4.000 mAh bataryalı bir telefonun geldiğini söyleyebiliriz. Bunların yanı sıra 5G teknolojisinide barındıracak diye belirtiliyor fakat 5G teknolojisi var ise telefonun fiyatının ülkemiz şartlarında yüksek olabileceğinizi söylebiliriz. Telefon ile yeni bilgiler geldikçe sitemizde paylaşıyor olacağız.

Basın görseli yalnızca cihazın tasarımını ortaya koymuyor. Ayrıca cihazın lansman tarihini ve saatini de ortaya koyuyor. Görselde cihazın tarih-saat bölümünde “24 Şubat Pazar, 09:00”ibareleri yer alıyor.

MWC resmi olarak ayın 25‘inde başlayacak olmasına rağmen, bazı üreticiler yeni cihazlarını bir gün öncesinden lanse etmeye başlayacak. Örneğin HMD Global da bahsi geçen üreticilerden biri. Finlandiyalı şirket, ayın 24’ünde yeni amiral gemisi cihazı Nokia 9 PureView‘u tanıtacak. Bu bakımdan LG‘nin de G8 ThinQ ve V50 ThinQ‘yu aynı gün tanıtabileceğini düşünüyoruz.

Göz atın:   Samsung Galaxy A21s Özellikleri Ortaya Çıktı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!