LG V30’un Arayüz ve Kilit Ekran Görselleri Yayınlandı!

Mobil dünya pazarında iyi  bir yere sahip olan LG’nin yeni amiral gemisinden bilgiler gelmeye devam ediyor.

LG’nin V20 modeli ile satışlardan memnun olmamıştı. LG bu sefer sağlam adımlarla geliyor desek hiç de yanlış olmaz. LG, “G” ve “V” modelleri ile son zamanlarda iyi bir yol izleyemiyor. LG V30’un OLED paneli bulunuyor. Samsung Galaxy S ve Note serilerinde çok gördüğümüz. Always-On Display özelliği de  LG V30’da da yer alıyor. Ekran kapalıyken bildirimlerinize ve saate bakabiliyorsunuz bu özellik sayesinde. Yeni özellikler arasında “Hızlı Araçlar” (muhtemelen bir çeşit kısayol menüsü), müzik kontrolleri veya fotoğraflarınız görüntülenebilir.

LG V30'un Arayüz ve Kilit Ekran Görselleri Yayınlandı! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri   LG V30'un Arayüz ve Kilit Ekran Görselleri Yayınlandı! Akıllı Telefon Haberleri Teknoloji Haberleri

LG V30 Özellikleri

LG V30‘da 6GB RAM bulunuyor. Bu 6GB’lık RAM’e ise Qualcomm’un yeni işlemcisi olan Snapdragon 835 eşlik ediyor. 64GB ve 128GB’lık iki model ile gelmesi tahminler içerisinde. Yeni bir dual kamera kullanılmış ve bu kamera f/1.6 diyafram aralığına sahip. DSLRbenzeri kontroller sağlayacak yeni LG Log ve Graphy özelliklerini sunacak. LG V30, 31 Ağustos tarihinde Almanya, Berlin’de tanıtılacak.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı