Tiktok Takipçi Satın Al

LG V30’un Arayüz ve Kilit Ekran Görselleri Yayınlandı!

Mobil dünya pazarında iyi  bir yere sahip olan LG’nin yeni amiral gemisinden bilgiler gelmeye devam ediyor.

LG’nin V20 modeli ile satışlardan memnun olmamıştı. LG bu sefer sağlam adımlarla geliyor desek hiç de yanlış olmaz. LG, “G” ve “V” modelleri ile son zamanlarda iyi bir yol izleyemiyor. LG V30’un OLED paneli bulunuyor. Samsung Galaxy S ve Note serilerinde çok gördüğümüz. Always-On Display özelliği de  LG V30’da da yer alıyor. Ekran kapalıyken bildirimlerinize ve saate bakabiliyorsunuz bu özellik sayesinde. Yeni özellikler arasında “Hızlı Araçlar” (muhtemelen bir çeşit kısayol menüsü), müzik kontrolleri veya fotoğraflarınız görüntülenebilir.


LG V30'un Arayüz ve Kilit Ekran Görselleri Yayınlandı! LG V30'un Arayüz ve Kilit Ekran Görselleri Yayınlandı!

LG V30 Özellikleri

LG V30‘da 6GB RAM bulunuyor. Bu 6GB’lık RAM’e ise Qualcomm’un yeni işlemcisi olan Snapdragon 835 eşlik ediyor. 64GB ve 128GB’lık iki model ile gelmesi tahminler içerisinde. Yeni bir dual kamera kullanılmış ve bu kamera f/1.6 diyafram aralığına sahip. DSLRbenzeri kontroller sağlayacak yeni LG Log ve Graphy özelliklerini sunacak. LG V30, 31 Ağustos tarihinde Almanya, Berlin’de tanıtılacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu