Turkcell Operatör İsmini Değiştirdi: "EvdeHayatVar" - TeknoDiot.com

Turkcell Operatör İsmini Değiştirdi: “EvdeHayatVar”

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Turkcell, Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan önlemlere bir sosyal farkındalık kampanyasıyla destek veriyor.

Vodafone’un #EvdeKal farkındalığından sonra Turkcell’de harekete geçti. Turkcell, tüm müşterilerine akıllı telefonları üzerinden “Evde Kal Türkiye” çağrısı yapıyor. Turkcell, tüm dünyayla birlikte Türkiye’yi de etkisi altına alan Koronavirüs salgınına karşı toplumsal farkındalığın artırılması amacıyla özel bir kampanya başlattı.

Buna göre, bugünden (21 Mart) itibaren tüm Turkcell müşterilerinin akıllı cihazlarında operatör adı olarak belirli bir süre “Turkcell” ibaresi yerine “EvdeHayatVar” yer alacak.

[penci_related_posts dis_pview=”yes” dis_pdate=”no” title=”İlgili haber” background=”” border=”” thumbright=”no” number=”1″ style=”grid” align=”none” withids=”81858″ displayby=”recent_posts” orderby=”rand”]

Turkcell, şebeke adını ‘Evde Hayat Var’ olarak değiştirdi

Halen sizde Evde Hayat Var yerine Turkcell ibaresi mevcutsa telefonunuzun uçuş modunu aktif ve sonrasında pesif etme yöntemi deneyin o da işe yaramaz ise cihazınızı tamamen kapatıp tekrar açmayı da deneyebilirsiniz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Logitech G Çekiliş

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu