Tiktok Takipçi Satın Al

Turkcell Operatör İsmini Değiştirdi: “EvdeHayatVar”

Turkcell, Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan önlemlere bir sosyal farkındalık kampanyasıyla destek veriyor.

Vodafone’un #EvdeKal farkındalığından sonra Turkcell’de harekete geçti. Turkcell, tüm müşterilerine akıllı telefonları üzerinden “Evde Kal Türkiye” çağrısı yapıyor. Turkcell, tüm dünyayla birlikte Türkiye’yi de etkisi altına alan Koronavirüs salgınına karşı toplumsal farkındalığın artırılması amacıyla özel bir kampanya başlattı.


Buna göre, bugünden (21 Mart) itibaren tüm Turkcell müşterilerinin akıllı cihazlarında operatör adı olarak belirli bir süre “Turkcell” ibaresi yerine “EvdeHayatVar” yer alacak.

[penci_related_posts dis_pview=”yes” dis_pdate=”no” title=”İlgili haber” background=”” border=”” thumbright=”no” number=”1″ style=”grid” align=”none” withids=”81858″ displayby=”recent_posts” orderby=”rand”]

Turkcell Operatör İsmini Değiştirdi: "EvdeHayatVar"

Turkcell, şebeke adını ‘Evde Hayat Var’ olarak değiştirdi

Halen sizde Evde Hayat Var yerine Turkcell ibaresi mevcutsa telefonunuzun uçuş modunu aktif ve sonrasında pesif etme yöntemi deneyin o da işe yaramaz ise cihazınızı tamamen kapatıp tekrar açmayı da deneyebilirsiniz.

Turkcell Operatör İsmini Değiştirdi: "EvdeHayatVar"

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu