LG G9, Arka Tarafta Dörtlü Kamera ve G8X Benzeri Bir Tasarım Gösteriyor! - TeknoDiot.com

LG G9, Arka Tarafta Dörtlü Kamera ve G8X Benzeri Bir Tasarım Gösteriyor!

Abone Ol 

Geçen yılın başlarında LG‘nin G serisini bırakacağına dair bir konuşma vardı. OnLeaks, LG G9 için bir dizi CAD tabanlı render gerçekleştirdi. Arkada iki kat daha fazla kamera olmasına rağmen G8X’e benziyor.

LG geçen yıl üç kameraya kadar çıktı bu 2020 modelinde yatay şeritte dört tane var (V50 ve G8’e benzer). Bununla birlikte, arkaya monte edilen parmak izi okuyucu gitti, yeni telefon bir ekran içi okuyucu kullanacak.

Ekran şaşırtıcı derecede düz, çoğu şirket yuvarlak taraflar için bastırıyor ve herkes trendi sevmiyor. Ekranın kesin boyutları bilinmiyor ancak kaynaklar 6.7 ”ile 6.9” arasında olacağını ve çok dar çerçevelere sahip olacağını iddia ediyor.

LG G9, Arka Tarafta Dörtlü Kamera ve G8X Benzeri Bir Tasarım Gösteriyor!

Ön kısımda tıpkı G8X gibi bir gözyaşı çentiğinin içinde tek bir ön kamera bulunuyor. LG delik trendiyle sahalara çıkmadığı görünüyor ama en azından orijinal G8’in dikkat çeken avuç tanıma ve el hareketlerini bıraktı.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

LG G9, trendi başka bir şekilde ele alıyor 3,5 mm kulaklık jakı var. Her neyse, yanlardaki diğer ilginç özellikler üstte SIM kart yuvası ve sağda bir Android Assistant düğmesi gibi görünüyor.

LG G9, kamera kamburunu eklerseniz 169,4 x 77,6 x 8,8 mm, 9,4 mm boyutlarındadır. G8 geçen yıl MWC’de tanıtıldı, bu nedenle yeni modeli Şubat ayı sonlarında görmeyi umuyoruz.

Bu gibi konularda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz Akıllı Telefon Haberleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Göz atın:   LG V30 2018 Kendini Gösterdi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu