LG Deneyimini Yaz, İndirim Çekini Kap! - TeknoDiot.com

LG Deneyimini Yaz, İndirim Çekini Kap!

Abone Ol 

LG Kullanıcıları, LG ürünleri hakkında kullanım deneyimlerini yorum olarak yazdığında TeknoSA ve MediaMarkt’tan indirim çeki kazanıyorlar. 

takipçi satın al
takipçi satın al

Teknoloji lideri LG, Haziran – Ağustos 2019 tarihleri arasında düzenlediği kampanya ile hediye çeki kazanıyorlar. Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcıların Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları içerisinde LG markalı beyaz eşya ürünleri ile ilgili kullanım deneyimlerini www.teknosa.com ya da www.mediamarkt.com.tr web sitelerinden, ilgili ürünlerin altına yorum olarak yazmaları gerekiyor.

LG Deneyimini Yaz, İndirim Çekini Kap!

Tüketiciler, indirim çeklerini yorumları ön onaydan geçip yayınlandıktan sonra her hangi bir harcama alt limiti olmaksızın tüm ürünlerde kullanabilecekler.

2.000 TL’ye Varan İndirimler!

Ayrıca, indirim çeki kampanyasının yanı sıra, 2.000 TL’ye varan indirim avantajı sağlayan “Değişim Kampanyası” da tüketicilerin ilgisine sunuluyor. Kampanya kapsamında, markası ne olursa olsun, eski çamaşır makinesini verip, yerine LG çamaşır makinesi alanlara 2.000 TL’ye varan indirim sağlanacak.

Göz atın:   Yenilenen MUBI Uygulaması LG Smart TV’lere Eklendi

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL