TeknoDiot
     
     
     

LG Deneyimini Yaz, İndirim Çekini Kap!

LG Deneyimini Yaz, İndirim Çekini Kap!

LG Kullanıcıları, LG ürünleri hakkında kullanım deneyimlerini yorum olarak yazdığında TeknoSA ve MediaMarkt’tan indirim çeki kazanıyorlar. 

Teknoloji lideri LG, Haziran – Ağustos 2019 tarihleri arasında düzenlediği kampanya ile hediye çeki kazanıyorlar. Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcıların Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları içerisinde LG markalı beyaz eşya ürünleri ile ilgili kullanım deneyimlerini www.teknosa.com ya da www.mediamarkt.com.tr web sitelerinden, ilgili ürünlerin altına yorum olarak yazmaları gerekiyor.

LG Deneyimini Yaz, İndirim Çekini Kap!

Tüketiciler, indirim çeklerini yorumları ön onaydan geçip yayınlandıktan sonra her hangi bir harcama alt limiti olmaksızın tüm ürünlerde kullanabilecekler.

2.000 TL’ye Varan İndirimler!

Ayrıca, indirim çeki kampanyasının yanı sıra, 2.000 TL’ye varan indirim avantajı sağlayan “Değişim Kampanyası” da tüketicilerin ilgisine sunuluyor. Kampanya kapsamında, markası ne olursa olsun, eski çamaşır makinesini verip, yerine LG çamaşır makinesi alanlara 2.000 TL’ye varan indirim sağlanacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Sektörün Lideri DJI Başarısının Sırrını Paylaşıyor

Buğra Noyan

OPPO, İlk Dimensity 1000 Destekli Akıllı Telefonu Piyasaya Sürecek!

Hüseyin Ceylan

Bilim İnsanları, İnsan Gözünden Daha İyi Bir Elektronik Lens Oluşturuyor

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.