Lenovo Yeni Bilgisayarlarını Tanıttı!

Lenovo’nun Yoga Creator 7, IdeaPad Creator 5 dizüstü bilgisayarları tanıtıldı.

Hareket halindeyken çalışması gereken bir içerik üreticiyseniz Lenovo, incelemeye değer olabilecek birkaç yeni dizüstü bilgisayar duyurdu. İkisi de sanatçılar, tasarımcılar ve yazarlar gibi yaratıcıları göz önünde bulundurarak tasarlanmış. Lenovo IdeaPad Creator 5 ve Yoga Creator 7 dizüstü bilgisayarlar şeklinde geliyor.

Yoga Creator 7

Yoga Creator 7’den başlayarak, bu dizüstü bilgisayar 15,6 inç Full HD ekranla gelecek ve Intel’in 10. nesil Core i7 işlemcileriyle yapılandırılabilir. Ayrıca, en yeni NVIDIA GPU’lara da sahip olacak.

Lenovo Yeni Bilgisayarlarını Tanıttı!

Dizüstü bilgisayar ayrıca 8GB veya 16GB RAM ile yapılandırılabilir ve ekstra alana ihtiyacınız varsa 256 GB ve 1 TB’a kadar PCIe SSD depolama alanını da destekler.,

IdeaPad Creator 5

Lenovo, daha geleneksel kapaklı bir tasarıma sahip olan IdeaPad Creator 5’i de duyurdu. Ayrıca 15,6 inç Full HD ekrana sahip olacak ve Intel’in 10. nesil Core i7 işlemcilerini destekleyecek ancak düşük 4GB ve 16GB’a kadar RAM yapılandırmalarında da gelecek.

Lenovo Yeni Bilgisayarlarını Tanıttı!

Depolama açısından, 512 GB’a kadar SSD depolama alanına bakıyoruz fakat 1 TB’a ihtiyacınız varsa bir HDD seçeneğiyle gitmeniz gerekecek. Video işleme ve oyun için NVIDIA GPU’lar da olacak. Henüz fiyatlandırma konusunda bir açıklama yok ancak 2020’de bir süre piyasaya sürülmeleri bekleniyor.

 

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!