Lenovo Yeni Bilgisayarlarını Tanıttı! - TeknoDiot.com

Lenovo Yeni Bilgisayarlarını Tanıttı!

Abone Ol 

Lenovo’nun Yoga Creator 7, IdeaPad Creator 5 dizüstü bilgisayarları tanıtıldı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Hareket halindeyken çalışması gereken bir içerik üreticiyseniz Lenovo, incelemeye değer olabilecek birkaç yeni dizüstü bilgisayar duyurdu. İkisi de sanatçılar, tasarımcılar ve yazarlar gibi yaratıcıları göz önünde bulundurarak tasarlanmış. Lenovo IdeaPad Creator 5 ve Yoga Creator 7 dizüstü bilgisayarlar şeklinde geliyor.

Yoga Creator 7

Yoga Creator 7’den başlayarak, bu dizüstü bilgisayar 15,6 inç Full HD ekranla gelecek ve Intel’in 10. nesil Core i7 işlemcileriyle yapılandırılabilir. Ayrıca, en yeni NVIDIA GPU’lara da sahip olacak.

Lenovo Yeni Bilgisayarlarını Tanıttı!

Dizüstü bilgisayar ayrıca 8GB veya 16GB RAM ile yapılandırılabilir ve ekstra alana ihtiyacınız varsa 256 GB ve 1 TB’a kadar PCIe SSD depolama alanını da destekler.,

IdeaPad Creator 5

Lenovo, daha geleneksel kapaklı bir tasarıma sahip olan IdeaPad Creator 5’i de duyurdu. Ayrıca 15,6 inç Full HD ekrana sahip olacak ve Intel’in 10. nesil Core i7 işlemcilerini destekleyecek ancak düşük 4GB ve 16GB’a kadar RAM yapılandırmalarında da gelecek.

Lenovo Yeni Bilgisayarlarını Tanıttı!

Depolama açısından, 512 GB’a kadar SSD depolama alanına bakıyoruz fakat 1 TB’a ihtiyacınız varsa bir HDD seçeneğiyle gitmeniz gerekecek. Video işleme ve oyun için NVIDIA GPU’lar da olacak. Henüz fiyatlandırma konusunda bir açıklama yok ancak 2020’de bir süre piyasaya sürülmeleri bekleniyor.

 

Göz atın:   Lenovo Tab V7 Tanıtıldı! İşte Lenovo Tab V7 Özellikleri

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!