Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni League Of Legends Şampiyonu: Renata Glasc

Yeni League of Legends şampiyonu Renata açıklandı: çıkış tarihi, yetenekler ve daha fazlası...

League of Legends Sezon 12’nin ikinci yeni şampiyonu nihayet açıklandı: Chem Baronesi Renata Glasc. Kirli Zaun kentindeki aristokrasinin bir üyesi, kiti tamamen düşmanlarını bir dizi kimya teknolojisi aygıtıyla güçlendirmek olan bir destekçi.

İlk olarak 12. Sezon açılış günü akışında takdim edilen Renata, destek rolünün “neşeli parlaklığını” dengelemek için “daha uğursuz ve karanlık bir şey” olarak tanımlandı.


Resmi olarak yayınlanmasından bir hafta önce , Zaunite için Renata tarafından kurulan bir şirket olan “Glasc Industries” için bir web sitesi şeklinde yeni bir tanıtım yayınlandı .

Site, “Zaun Kuyusu’ndaki mütevazi kökenlerden gelen Glasc Industries’in kurucusu Renata Glasc’in, ailesinin Zaun ve Piltover’da yaşamı iyileştirmek için yaptığı simya pratiğinden ilham aldığını” açıklıyor. Ve şimdi Renata’nın tam kitinin resmi olarak ortaya çıkmasıyla bu “iyileştirmenin” neye benzediğini biliyoruz.

Renata Glasc kimdir?

Hit serisi Arcane’de dünyaya Piltover ve Zaun’un güç dinamiklerini tanıttıktan sonra Riot, Zaunite Zeri’nin 12.2 Yaması’nda yayınlanmasının ardından Zaun dünyasından yararlanmaya devam ediyor.

İlgili Makaleler

Renata, Zaun’un zengin üst sınıfının bir parçası olan ünlü Chembarons’un bir üyesidir. League’in resmi bilgisinde, Chembaronlar “her biri şehrin bir bölgesini kontrol eden güçlü bireyler” olarak tanımlanır. Onlar, yandaşlarıyla birlikte Zaun’da barışı korumaktan genel olarak sorumlular.

Renata Yetenekleri

Q – Tokalaşma

  • Renata Glasc robot kolundan bir atış yaparak isabet alan ilk rakibi sabitler. Yeteneği yeniden kullanıp rakibi hedef yöne savurarak isabet alan rakiplere hasar verir ve savrulan hedef şampiyonsa onları sersemletir.

W – Kurtarma Paketi

  • Renata Glasc bir takım arkadaşına veya kendisine zamanla artan saldırı hızı ve rakiplere doğru ilerlerken hareket hızı kazandırır. Takım arkadaşı bir rakip şampiyonu alt ederse güçlendirme süresi sıfırlanır. Takım arkadaşı Kurtarma Paketi etkinken katledilirse canı tamamen dolar ama 3 saniye içinde yeniden tükenecek şekilde yanmaya başlar. Takım arkadaşı canı tükenmeden önce bir şampiyonu alt ederek yanma etkisini durdurabilir.

E – Avantaj Programı

  • Renata Glasc üstünden geçtiği takım arkadaşlarına kalkan kazandıran, rakiplere hasar veren ve onları yavaşlatan kimyasal roketler gönderir. Ayrıca roketler etkilerini kullanım halinde Renata’nın etrafına ve azami menzile ulaşıp patladıklarında kendi çevrelerine de uygular.

R – Usulsüz Devralma

  • Renata Glasc rakiplerin delirerek saldırı hızı kazanmalarına ve etraflarındaki tüm hedeflere normal saldırı yapmalarına yol açan kimyasal bulutları gönderir. Delirtme etkisi altındaki rakipler sırayla kendi takım arkadaşlarına, tarafsız birimlere, Renata Glasc’ın takımına ve son olarak Renata Glasc’a saldırmaya öncelik verir.

Pasif – Nüfuz

  • Renata Glasc’ın normal saldırıları rakipleri işaretler ve ilave hasar verir. Renata’nın takım arkadaşlarının verdiği hasar işareti tüketerek fazladan hasar verir.

Renata League of Legends çıkış tarihi

Riot, Renata’nın 16 Şubat 2022’de çıkacak olan League of Legends yaması 12.4’te oynanabileceğini doğruladı. Riot Games, 159. League of Legends şampiyonu, Chemicals Baronesi Renata Glasc’ı açıkladı. Adı TFT’nin (Altın Spatula Savaşı) Çin’deki yan ürününden veri madenciliği yapıldığından beri Barones’in gelişiyle ilgili kararsızlıklar oldu ve Lig taraftarları artık barones’in kurallarını dikte eden kişi olacağından emin olabilirler

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu