Tiktok Takipçi Satın Al

League of Legends’dan Harika Bir Sinematik Daha

Video oyun dünyasının en değerli oyunlarından bir tanesi olan League of Legends için yeni bir sinematik daha yayınlandı.

Her bir sinematikten sonra kaliteyi yukarılara taşıyan Riot Games, bu kez Ryze’ın hikayesini anlatıyor. Güçlü bir rün büyücüsü olan Ryze, Runeterra’da dağılmış olan rünleritoplar ve kimselerin ulaşamayacağı bir yere hapseder. Sahibine sonsuz güç bahşeden bu rünler, kullanıldığı zaman vazgeçilemez olur. Ancak Ryze’ın bu rünlere karşı koyacak cesareti vardı. Sinematik içerisinde rünler kullanıldığında ortaya çıkan sonuçları hayal eden Ryze, arkadaşlarının yardımıyla rünleri nasıl ele geçirdiğini gösteriyor.

[sp-related style=”dark” id=”26997″]

League of Legends‘ın en eski karakterlerinden bir tanesi olan Ryze‘ın hikayesi de bir o kadar derin. League of Legends karakterleri arasında en ilgi çekici hikayelerden bir tanesine sahip olan Ryzeson olarak geçtiğimiz dönemlerde baştan yapılmış ve yetenekleri değiştirilmişti.

Espor sahnesinde neredeyse rakip tanımayan League of Legends, bu tarz sinematikleriyle topluluğunu bir arada tutmayı başarıyor. Bakalım Riot Games, bir sonraki sinematik videoyu hangi kahraman için yapacak?

League of Legends için yeni bir sinematik yayınlandı

İlgili Makaleler
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu