TeknoDiot.com
   
   

League of Legends’dan Harika Bir Sinematik Daha

League of Legends'dan Harika Bir Sinematik Daha

Video oyun dünyasının en değerli oyunlarından bir tanesi olan League of Legends için yeni bir sinematik daha yayınlandı.

Her bir sinematikten sonra kaliteyi yukarılara taşıyan Riot Games, bu kez Ryze’ın hikayesini anlatıyor. Güçlü bir rün büyücüsü olan Ryze, Runeterra’da dağılmış olan rünleritoplar ve kimselerin ulaşamayacağı bir yere hapseder. Sahibine sonsuz güç bahşeden bu rünler, kullanıldığı zaman vazgeçilemez olur. Ancak Ryze’ın bu rünlere karşı koyacak cesareti vardı. Sinematik içerisinde rünler kullanıldığında ortaya çıkan sonuçları hayal eden Ryze, arkadaşlarının yardımıyla rünleri nasıl ele geçirdiğini gösteriyor.

[sp-related style=”dark” id=”26997″]

League of Legends‘ın en eski karakterlerinden bir tanesi olan Ryze‘ın hikayesi de bir o kadar derin. League of Legends karakterleri arasında en ilgi çekici hikayelerden bir tanesine sahip olan Ryzeson olarak geçtiğimiz dönemlerde baştan yapılmış ve yetenekleri değiştirilmişti.

Espor sahnesinde neredeyse rakip tanımayan League of Legends, bu tarz sinematikleriyle topluluğunu bir arada tutmayı başarıyor. Bakalım Riot Games, bir sonraki sinematik videoyu hangi kahraman için yapacak?

League of Legends için yeni bir sinematik yayınlandı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.