Tiktok Takipçi Satın Al

League of Legends TBF 2020’nin Kazananı Belli Oldu!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi yaz mevsiminde, Şampiyon Papara SuperMassive oldu!

League of Legends Türkiye Büyük Finalinin kazananı belli oldu. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi finalinin ardından oynanan play-off karşılaşmalarında finale çıkan takımlardan Papara SuperMassive ve 5 Ronin arasında oynanan karşılaşmayı 5 maçlık serinin ardından şampiyon olan takım Papara SuperMassive oldu.


League of Legends TBF 2020'nin Kazananı Belli Oldu!

Papara SuperMassive Nedir?

SuperMassive, Hakan Baş ve Kaan Karamancı tarafından 6 Ocak 2016 tarihinde kurulan, Türkiye Şampiyonluk Liginde yer alan, yerli bir e-spor takımıdır. Çeşitli başarıları olan bu takımın, Türkiye’yi Meksika’da gerçekleşen IWCI turnuvasında temsil etmiş ve 8 ülke şampiyonu arasından birinci olarak Çin’de yapılan MSI turnuvasına gitmeye hak kazanmıştır. Çin’deki turnuvada ise Kuzey Amerika temsilcisi CLG’yi yenerek, uluslararası turnuvalar tarihinde ilk defa bir Türk takımının hanesine galibiyet yazdırmıştır ve başarılı bir e-spor takımı olduğunu kanıtlamıştır.

League of Legends TBF 2020'nin Kazananı Belli Oldu!

İlgili Makaleler

TBF 2020’nin Şampiyonu!

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Türkiye Büyük Finalinin şampiyonu belli oldu. Papara SuperMassive’in iyi başlayarak karşılaşmada öne geçtiği ilk iki maç SuperMassive’in üstünlüğü ile sonuçlanırken, 5 Ronin geri dönüşü ile maç uzatmalara gitti.

SuperMassive’in favori gösterildiği bu karşılaşmada 5 Ronin kimsenin beklemediği bir geri dönüş ile durumu 2-2’ye getirdi ve maçı uzatmalara götürdü. Uzatmaya giden bu çekişmeli maçı SuperMassive kazandı ve Türkiye Büyük Finali 2020’nin şampiyonu oldu. Şampiyon olan Papara SuperMassive, Worlds 2020’ye gitmeye hak kazandı.

League of Legends TBF 2020'nin Kazananı Belli Oldu! League of Legends TBF 2020'nin Kazananı Belli Oldu! League of Legends TBF 2020'nin Kazananı Belli Oldu! League of Legends TBF 2020'nin Kazananı Belli Oldu!

League of Legends TBF 2020'nin Kazananı Belli Oldu! League of Legends TBF 2020'nin Kazananı Belli Oldu! League of Legends TBF 2020'nin Kazananı Belli Oldu! League of Legends TBF 2020'nin Kazananı Belli Oldu! League of Legends TBF 2020'nin Kazananı Belli Oldu!

League of Legends TBF 2020'nin Kazananı Belli Oldu!

League of Legends TBF 2020'nin Kazananı Belli Oldu! League of Legends TBF 2020'nin Kazananı Belli Oldu!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu