League of Legends, RP Fiyatlarında Güncelleme - TeknoDiot.com

League of Legends, RP Fiyatlarında Güncelleme

Abone Ol 

2 Mart 21:00’da RP fiyatlarında güncelleme yapılacak. Türkiye sunucusu bu güncelleme sonucunda en avantajlı sunuculardan biri olmaya devam edecek.

takipçi satın al
takipçi satın al

Riot Games‘in önceliği, topluluk için mevcut şartlar içerisindeki en avantajlı ücretlendirme politikasını sürdürebilmek.

2020 itibariyle gelecek yeni Dijital Hizmet Vergisi, artan enflasyon değerleri ve kur hareketliliğinden ötürü yaşanan değişikliklerden kaynaklı diğer sunucular ile açılan makasın düzeltilmesi için fiyatlarda güncellemeye gidilecek. Riot Games; bu tarz durumlarda oyunculara karşı elimizden geldiğince şeffaf olduk ve bundan sonraki planlarımızda aynı şekilde şeffaf olmayı sürdüreceğiz.

Riot Games, Türkiye pazarına yatırım yapmaya aynı şekilde yeni ürünlerle beraber de devam edeceğini açıkladı. Büyüyen dijital dünyada yaşanan ekonomik gelişmeler sonucu artan operasyon maliyetleri, kararlı olduğumuz yatırımlar, ofisin sabit masrafları, çalışanların aldıkları maaşlar bu fiyat güncellemesi ile doğrudan ilişkili.

Fakat bütün bu durumlara rağmen, öncelik topluluk odaklı bir fiyatlandırma yapmak. Fiyat güncellemesine rağmen Türkiye sunucusu diğer sunuculara göre hala mümkün olan en avantajlı ücretlendirme politikasını sürdürecektir.

League of Legends, RP Fiyatlarında Güncelleme

Güncellenen RP fiyatları 2020

2 Mart 21:00 itibariyle güncel fiyatlar
RP
16TL
400
32 TL
840
64 TL
1780
125 TL
3620
216 TL
6450
400 TL
12800

Güncellenen RP fiyatları 2020 Mobil Ödeme fiyat listesi:

2 Mart 21:00 itibariyle güncel fiyatlar
RP
16 TL
340
30 TL
650
63 TL
1440
110 TL
2660
Göz atın:   ASUS ROG Yeni Oyuncu Monitörü Duyuruldu

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!