Tiktok Takipçi Satın Al

League of Legends Oyun İçi Marketi Yeniliyor

Riot Games, “ölü” ve sağlıksız eşyaları yenilerini çıkarmak için çıkartarak League of Legends’ın eşya mağazasını temizlemeyi planlıyor. Oyunun mağazasında kaç tane eşya bulunduğunu belirten Riot, pazarın aşırı kalabalık doğasının “heyecan verici ve anlamlı yeni öğeler” keşfetmeyi zorlaştırdığını söyledi. Riot’un ne olursa olsun, bu yeni eşyaların yolunu açmayı planlıyor.

Yeni öğelerin nelerden oluşacağını henüz bilmiyoruz, ancak aynı zamanda hangi öğelerin kaldırılacağını da bilmiyoruz. Riot , oyunun eşya mağazasını, League of Legends tahtalarındaki bir yayında temizleme planlarını detaylandırdı , ancak neyin değişeceğine dair özel örnekler vermedi. Gönderi, bir öğenin çıkarılmasını garanti edebilecek öğelerin özelliklerine ilişkin bazı bilgiler verdi. Karşılaşmayı azaltan veya kaldıran veya belirli etkilere anında erişim sağlayan sağlıksız ürünler, düşük kullanımlı ürünler veya birbirine çok benzeyen Zeal öğeleri, kaldırılmaya aday olarak gösterildi.


Bu parçalardan bazıları çıkarıldığında, Riot “belirli nişlerin daha iyi versiyonlarını” eklemeyi planladığını söyledi.

Riot, “Bir kez yer açtıktan sonra, geçmişte dolduramadığımız bazı nişlerin daha iyi sürümlerini sunmak istiyoruz” dedi. “Örnek olarak, Komuta Banner’ında veya Zz’Rot Portal’da sorun yaşamamış sağlıklı bir ‘kule itici’ odaklı öğe yapmak istiyoruz.”

Ölümcül eşyalara özellikle bakılacak bir kategori olarak bahsedilmiştir. Riot, saldırı hasarını ve ölümcül olmayı önceleyen suikastçıların, oyunun şu anki seçenek seçenekleriyle çeşitli yapım yollarına erişemediğini söyledi.

İlgili Makaleler

Yeni eşyaların asıl çıkarılması ve eklenmesiyle ilgili olarak Riot, aynı anda hem yapmaya hem de oyuncuları seçeneksiz bırakmamaları için değişiklikleri bir araya getirmeye çalışacağını belirtti.

Riot, “Sadece öğeleri parçalamak ve ‘hey, bunun yakında daha iyi olacağına söz veriyoruz’ demek istemiyoruz” dedi. “Bu nedenle yaklaşımımız gelecekteki eşya kaldırımlarını, eşya ruhsatları ya da çoğu kez ruhu ile değiştiren yeni eşyalarla birleştirmek ve genel olarak Efsaneler Birliği’nde daha derin ve tatmin edici bir eşya sistemi oluşturuyor.”

Değişikliklerin ne zaman geleceği şuanda belirsiz olmakla birlikte sadece bu yıldan içinde başlayacağını belirttiler.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu