Tiktok Takipçi Satın Al

League of Legends 10.1 Yama Notları

Yeni gelen güncelleme ile kritik bilgileri sizlere aktardığımız League of Legends yama notları rehberimize hoşgeldiniz.

Bu yılın son güncellemesi olacak olan 10.1Yamasının notları karşınızda. Riot Games ilk verileri ve genel bildirimleri değerlendirdikten sonra 10.1 için bir çok değişiklik ve ayarlama getirdi.


Öncelikle bu yamamızda büyük patron Sett’e merhaba diyoruz. Ayrıca LoL’ün diğer kötü çocuğu Sylas’a kocaman bir güncelleme getiriyoruz. Kendisine gelen değişiklikler daha çok orta koridor oynanışını öne çıkarmaya yönelik. Tabii o tanıdık eli ağır oynanışını ortadan kaldırmamaya da özen gösteriyoruz.

Bunların dışında Vi, Kog’Maw, Kassadin ve Jax için bazı yaşam kalitesi değişikliklerimiz var. Geçmişte profesyonel maçların altını üstüne getiren şampiyonlar için de temkinli güçlendirmelere gideceğiz. Son olarak da 9.23’teki büyük destek eşyası değişikliklerimize yenilerini ekliyor ve bu eşyaları, kullanıcılarını oyunun erken safhalarında daha fazla şey yapmaya teşvik edecek şekilde güncelliyoruz.

League of Legends 10.1 güncellemesi

League of Legends 10.1 Yama Notları

İlgili Makaleler

Freljord’lu Sylas 10 Ocak 2020’de çıkacak. Sett ve Meka Krallıkları Sett, 14 Ocak 2020’de çıkacak. Meka Krallıkları Garen Prestij Serisi, Draven, Garen, Leona ve Jax ise 15 Ocak 2020’de çıkacak.

Şampiyonlar

Sett

Sett, 10.1’de Vadi’ye hükmetmeye geliyor. Sett’in tam çözünürlükteki açılış görsellerini LoL Görüntüleri uygulamasında bulabilirsiniz!

Aphelios

Taban hareket hızı ve canı azaldı. Infernum’un R’sinin alan etkili hasarı, ikincil hedefler için azaldı. 3-5 rakip tek bir noktada toplandığında Infernum, Aphelios’un en iyi ulti seçeneği olmalı. Tabii buradaki “en iyi”, koca bir takıma tek atması gerektiği anlamına da gelmiyor. Hasarını biraz azaltsak bile yeteneğin birbirine yakın duran rakiplere karşı en iyi seçenek olma yönünü koruyacağını düşünüyor ve böyle bir ayarlamaya gidiyoruz.

Taban nitelikler

HAREKET HIZI330  325
CAN530  500
R – Ay Işığı Nöbeti
INFERNUM’UN GÜÇLENDİRİLMİŞ ALAN ETKİLİ HASARI ikincil hedeflere %100  İkincil hedeflere %75

Aurelion Sol

Aurelion Sol’un erken safhalardaki minyon kontrolü koridordaki rakibine yönelik anlık hasar potansiyeli şu anda biraz fazla yüksek. Bu hasarın bir kısmını erken safhalardan kaldırsak da şampiyonun oyunun ileri safhalarında böylesine zirvelere ulaşabilmesini hâlâ istiyoruz. Pasif yıldızların taban hasarı azaldı.

Diğer tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Son olarak League of Legends ile ilgili makalelerimizi takip etmek için oyun haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu