Tiktok Takipçi Satın Al

La Casa De Papel 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

La Casa De Papel 4. Sezon fragmanı yayınlandı! Evet hasretin bitmesine az kaldı. La Casa de Papel izleyicileri sabırsızlıkla bekliyordu.

La Casa De Papel 4. sezon ne zaman geliyor? La Casa De Papel 4. sezon fragmanı yayında! yeni sezonun ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Netflix‘in popüler dizisi La Casa de Papel‘in 4. sezonu devam edecek mi yoksa final mi yapacak? Sorusunun cevabı geçtiğimiz aylar içerisinde yetkililer tarafından açıklanmıştı ve yeni sezon’da da Netflix’de yerini alacak. Sürekleyici senaryosu ile izleyenleri ekrana kitleyen yapım dünya çapında da oldukça sevildi.


Yeni sezon duyurusunun ilk fragmanı yayınlandı. Netflix‘den ilk video geldi. 4.sezon tanıtım fragmanına baktığımız zaman ise son sezonda ekibimiz tatile çıkmıştı ve artık tatik bitiyor ve aksiyon dolu serüven kaldığı yerden devam ediyor olacak.

La Casa De Papel 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

La Casa De Papel 4. sezon ne zaman çıkacak?

İspanyolcası olan Money Heist olan La Casa De Papel’in heyecan veren senaryosu Temmuz ayında 3.kez izleyenlerle buluşmuştu.

La Casa De Papel 3. sezon sonunda belirsizliklerle bitmişti ve tüm izleyiciler merakla yeni sezonu beklemeye başlamıştı. Merak edilen La Casa De Papel yeni sezon tarihi sonunda açıklandı.

La Casa De Papel ‘in resmi Instagram hesabı üzerinden bir gönderi ile izleyicilerine yeni sezon duyurusu yapılmış oldu. Önceki sezonları büyük bir heyecanla izlenen La Casa De Papel yeni sezonu 3 Nisan 2020 tarihinde izleyiciyle buluşacak. En son İspanya Merkez Bankası’nda yarım kalan hikaye serüvenine yakın tarihte devam edecek.

La Casa De Papel 4. sezon fragmanı

La Casa De Papel’in Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu

La Casa De Papel 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

La Casa De Papel 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı! La Casa De Papel 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu