TeknoDiot
   
   

La Casa De Papel’in Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu

La Casa De Papel’in Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu

Netflix‘in popüler orjinal dizilerinden biri olan İspanya yapımı La Casa De Papel 4. sezon tarihi belli oldu. La Casa De Papel yeni sezon ne zaman?

Neredeyse tüm dünyada fenomen bir dizi haline gelen La Casa de Papel yayınlanmaya başladığı ilk günden beri izleyiciler tarafından oldukça sevildi ve kısa sürede dünyada en çok izlenen diziler arasında kendine yer buldu.

İlk iki sezonunda İspanyol Kraliyet Darphanesi soyulan dizi de 3. Sezonunda neler olacağı merak konusuydu. 3. Sezonu 8 bölüm olarak yayınlanan La Casa de Papel’de yine macera dolu sahneler yer aldı.  Öte yandan La Casa de Papel 4. Sezonu ile ilgili de önemli bilgiler yönetmenden geldi.

La Casa De Papel 4. sezon ne zaman çıkacak?

La Casa De Papel 4. sezon ne zamanLa Casa De Papel yeni sezon tarihi açıklandı! İspanyolcası olan Money Heist olan La Casa De Papel’in heyecan veren senaryosu Temmuz ayında 3.kez izleyenlerle buluşmuştu.

La Casa De Papel 3. sezon sonunda belirsizliklerle bitmişti ve tüm izleyiciler merakla La Casa De Papel 4. sezonu beklemeye başlamıştı. Merak edilen La Casa De Papel yeni sezon tarihi sonunda açıklandı.

La Casa De Papel ‘in resmi Instagram hesabı üzerinden bir gönderi ile izleyicilerine yeni sezon duyurusu yapılmış oldu. Önceki sezonları büyük bir heyecanla izlenen La Casa De Papel yeni sezonu 3 Nisan 2020 tarihinde izleyiciyle buluşacak. En son İspanya Merkez Bankası’nda yarım kalan hikaye serüvenine yakın tarihte devam edecek.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.