Tiktok Takipçi Satın Al

Kişileştirilebilen Galaxy GeForce RTX 2060 Super Star Ekran Kartları

Hiç grafik kartınızı kendi tasarımınızla kişiselleştirmek istediniz mi? Galax, markanın “Star” adlı yeni GeForce RTX 2060 Super’i tanıttı ve bu da tam da bunu yapmanıza izin veriyor.

Galax GeForce RTX 2060 Super Star, bir çift eşleşen fanı olan yarı saydam, plastik bir örtü ile donatılmıştır. 283 x 139 x 42mm ölçülerindedir.


Tipik modern oyun grafik kartı gibi GeForce RTX 2060 Super Star, özelleştirilebilir RGB aydınlatmasına sahiptir. Bununla birlikte kasasını ve arka plakasını zevkinizin beğenisine göre kişiselleştirmenize izin vermesidir.

Galax GeForce RTX 2060 Super Star ekran kartı, çift fanlı, yarı saydam plastik bir örtü ile kaplanmış ve oyuncu ekran kartlarında görmeye alıştığımız RGB aydınlatmasına sahip olan bir ekran kartı. Bu grafik kartının performansın yanı sıra dikkat çeken bir özelliği de dış kaplamasını istediğiniz şekilde kişiselleştirebilmeniz.

Kişileştirilebilen Galaxy GeForce RTX 2060 Super Star Ekran Kartları

Tasarımda özgürsünüz: Galaxy GeForce RTX 2060 Super Star

Önde gelen bir Çin e-ticaret sitesi olan Tmall, şu anda GeForce RTX 2060 Super Star için birkaç tasarım seçeneği sunmaktadır. Dahası, kendi tasarımınızı gönderebilirsiniz ve Çinli perakendeci sizin için onu grafik kartına basıp uygulayacaktır. Kişiselleştirilmiş bir tasarım ve diğerleri olarak, satın alımınızı Tmall’a iade edemezsiniz. Bununla birlikte, Galax’ın sınırlı üç yıllık garantisi mevcut.

Tmall ne tür bir malzeme kullandığından bahsetmiyor, ama derilerin muhtemelen vinil çıkartma olduğunu düşünüyoruz. Galax tasarım dosyasını yayınlarsa, muhtemelen kendi görünümünüzü basabilir ve grafik kartına uygulayabilirsiniz.

Kişileştirilebilen Galaxy GeForce RTX 2060 Super Star Ekran Kartları

Spesifikasyonlar açısından, GeForce RTX 2060 Super Star, NVIDIA, GeForce RTX 2060 Super’in özelliklerinin çoğunu elinde tutar. Galax GeForce RTX 2060 Super Star, Nvidia’nın referans ekran kartı GeForce RTX 2060 Super’in özelliklerinin çoğunu bünyesinde barındırıyor. 8 GB GDDR6 belleğe ve 14 Gbps bellek hızını sahip olan GeForce RTX 2060 Super Star, harici güç için bir 8 pimli PCIe güç konektörüne dayanıyor.

Galaxy GeForce RTX 2060 Super Star fiyatı

Grafik kartının 8 GB GDDR6 belleği, 448 GB / sn’ye kadar bellek bant genişliği çıkışı sağlamak için 256 bit bellek arabiriminde hala 1.750 MHz’de (14.000 MHz) çalışıyor. GeForce RTX 2060 Super Star, referans model ile aynı 1.470 MHz baz saatine sahiptir. Ancak, 45 MHz daha yüksek olan 1.695 MHz artırma saatine sahiptir. Tmall, GeForce RTX 2060 Super Star’ı şu an internet sitesinde 500 dolar civarına satıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu