Tiktok Takipçi Satın Al

Erkek Giyim Markası Kiğılı, Market Ürünleri Satışına Başladı!

Türkiye’nin önde gelen erkek giyim markası Kiğılı, bu zor günlerde web sitesi üzerinden market ürünleri satışına başladı.

Kısaca markadan bahsedelim; Kiğılı markası, 1938 yılında erkekler için kumaş satışı amacıyla kurulan marka 1965 yılında Abdullah Kiğılı tarafından pantolon ve gömlek üretimine geçmiştir. İlk mağazasını 1969 yılında Beyoğlu’nda açtı.


O günden bugüne Türkiye’nin önde gelen popüler erkek giyim markası haline gelen Kiğılı, şu zor günlerde insanların evde kalmasından dolayı market ürünleri ihtiyaçları için kigili.com üzerinden “Market & Ev” kategorisi içerisinde belli başlı temel yaşam ihtiyaçları ve ürünlerinin satışına başladı.

Peki hangi ürün çeşitleri bulunuyor derseniz işte; Ev tekstili, bebek bezi, hijyen ve temizlik, kağıt ürünleri, ıslak mendil, kişisel bakım, bebek maması, çerez, bakliyat ve makarna, sıvı yağ, baharat gibi market ürünleri site üzerinden tüketicilerle buluşuyor. Ek olarak 75 TL ve üzeri market alışverişlerinizde kargo ücretsiz sunuluyor. Son olarak market ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Erkek Giyim Markası Kiğılı, Market Ürünleri Satışına Başladı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu