TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Sinema Haberleri » Karakomik Filmler’den 2 Yeni Fragman Geldi

Karakomik Filmler’den 2 Yeni Fragman Geldi

Karakomik Filmler'den 2 Yeni Fragman Geldi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın ‘Karakomik Filmler’inden 2 yeni fragman yayınlandı.

Arif v 216, G.O.R.A., A.R.O.G., Hokkabaz gibi filmlerle gişe rekorlarına imza atan Cem Yılmaz’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve başrolünü üstlendiği yeni filmi “Karakomik Filmler 2 Arada’nın yapımı NuLook ve CMYLMZ Fikirsanat’a ait.

Senaryosu ve kadrosu ile oldukça dikkat çeken Kaçamak, izleyicileri fazlasıyla güldürecek gibi duruyor. Cem Yılmaz‘ın uzun süredir beklenen, iki “iki film birden” projesinin ilki Karakomik Filmler, nihayet gösterime girmeye hazırlanıyor. 18 Ekim’de vizyonda olması planlanan Karakomik Filmler kapsamında arka arkaya gösterilecek olan orta metrajlar 2 Arada ve Kaçamak‘tan birer fragman yayınlandı.

Cem Yılmaz, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Necip Memili, Nilperi Şahinkaya ve Can Yılmaz‘ın yer aldığı Kaçamak, eşlerine yalan söyleyip felekten bir hafta sonu geçirmek için lüks bir işletmede bir araya gelen bir grup erkeğin, yakınlarına dünya dışı varlıkların iniş yapmasıyla gelişen olayları anlatırken; Cem Yılmaz, Ozan Güven, Cem Davran, Cemre Ebuzziya, Uraz Kaygılaroğlu gibi isimlerin yer aldığı 2 Arada ise arabalı vapurda çalışan Metin’in hikâyesini anlatıyor.

Karakomik Filmler (Kaçamak & 2 Arada)  fragman

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Temmuz Ayında Netflix Türkiye’de Hangi İçerikler Olacak?

Buğra Noyan

Netflix’in Yeni Dizisi “Cursed” Hakkında Bilinenler (Bu Yaz Geliyor)

Buğra Noyan

Wonder Woman 1984 Fragmanı Yayınlandı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.