İnanılmaz Derecede Güçlü Off-Road Elektrikli Bisiklet: Jeep e-bike - TeknoDiot.com

İnanılmaz Derecede Güçlü Off-Road Elektrikli Bisiklet: Jeep e-bike

Abone Ol 

Jeep en iyi SUV modelleri ile tanınır. Amerikan devinin yeni ürünü SUV’larla ve aslında otomobillerle ilgili değildir.

takipçi satın al
takipçi satın al

Jeep e-bike, tahmin edebileceğiniz gibi elektrikli bir bisiklet. Ancak bir Jeep olduğundan, bisiklet de arazili olarak adlandırılabilir.

4.8 inç kalınlığında tekerlekler ve elbette oldukça acımasız bir görünümle donatılmıştır. Jeep web sitesinde bisikletin 750 W elektrik motoru olduğu ve özerkliğin 64 km’ye ulaştığı belirtiliyor. Ancak, nüanslar var.

Jeep-e-bike

Electrek’teki uzmanlar, bisikletin Bafang Ultra olarak da bilinen Bafang M620 motoruna dayandığını söylüyor. Ve bu motorun gücü çok daha yüksek. 1.6 kW’a ve 160 Nm’lik bir torka ulaşıyor. Ve bu bir bisiklet için inanılmaz derecede fazla. Muhtemelen bir yazılım güç sınırlaması vardır. Diğerlerinden dört pistonlu Tektro Dorado hidrolik disk frenleri not edilebilir.

Fiyat gelince, henüz açıklanmadı. Ancak bisiklet kült filmi “Bugün Aslında Dündü” mini devamı olarak adlandırılabilir çok sevimli bir reklam görülebilir.

https://youtu.be/AnhzGUcENWo

Göz atın:   XPG Spectrix D50 DDR4 RAM'ler Piyasaya Sunuldu

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu