İnanılmaz Derecede Güçlü Off-Road Elektrikli Bisiklet: Jeep e-bike - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

İnanılmaz Derecede Güçlü Off-Road Elektrikli Bisiklet: Jeep e-bike

İnanılmaz Derecede Güçlü Off-Road Elektrikli Bisiklet: Jeep e-bike

Jeep en iyi SUV modelleri ile tanınır. Amerikan devinin yeni ürünü SUV’larla ve aslında otomobillerle ilgili değildir.

Jeep e-bike, tahmin edebileceğiniz gibi elektrikli bir bisiklet. Ancak bir Jeep olduğundan, bisiklet de arazili olarak adlandırılabilir.

4.8 inç kalınlığında tekerlekler ve elbette oldukça acımasız bir görünümle donatılmıştır. Jeep web sitesinde bisikletin 750 W elektrik motoru olduğu ve özerkliğin 64 km’ye ulaştığı belirtiliyor. Ancak, nüanslar var.

Jeep-e-bike

Electrek’teki uzmanlar, bisikletin Bafang Ultra olarak da bilinen Bafang M620 motoruna dayandığını söylüyor. Ve bu motorun gücü çok daha yüksek. 1.6 kW’a ve 160 Nm’lik bir torka ulaşıyor. Ve bu bir bisiklet için inanılmaz derecede fazla. Muhtemelen bir yazılım güç sınırlaması vardır. Diğerlerinden dört pistonlu Tektro Dorado hidrolik disk frenleri not edilebilir.

Fiyat gelince, henüz açıklanmadı. Ancak bisiklet kült filmi “Bugün Aslında Dündü” mini devamı olarak adlandırılabilir çok sevimli bir reklam görülebilir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Turkcell, Huawei Mobil Servislerini Kullanma Anlaşması İmzaladı!

Hüseyin Ceylan

LG Corona Virüs Salgını Nedeniyle MWC 2020’ye Katılmayacak!

Buğra Noyan

Snapchat Kapanıyor Mu?

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.