Tiktok Takipçi Satın Al

İnanılmaz Derecede Güçlü Off-Road Elektrikli Bisiklet: Jeep e-bike

Jeep en iyi SUV modelleri ile tanınır. Amerikan devinin yeni ürünü SUV’larla ve aslında otomobillerle ilgili değildir.

Jeep e-bike, tahmin edebileceğiniz gibi elektrikli bir bisiklet. Ancak bir Jeep olduğundan, bisiklet de arazili olarak adlandırılabilir.


4.8 inç kalınlığında tekerlekler ve elbette oldukça acımasız bir görünümle donatılmıştır. Jeep web sitesinde bisikletin 750 W elektrik motoru olduğu ve özerkliğin 64 km’ye ulaştığı belirtiliyor. Ancak, nüanslar var.

Jeep-e-bike

Electrek’teki uzmanlar, bisikletin Bafang Ultra olarak da bilinen Bafang M620 motoruna dayandığını söylüyor. Ve bu motorun gücü çok daha yüksek. 1.6 kW’a ve 160 Nm’lik bir torka ulaşıyor. Ve bu bir bisiklet için inanılmaz derecede fazla. Muhtemelen bir yazılım güç sınırlaması vardır. Diğerlerinden dört pistonlu Tektro Dorado hidrolik disk frenleri not edilebilir.

Fiyat gelince, henüz açıklanmadı. Ancak bisiklet kült filmi “Bugün Aslında Dündü” mini devamı olarak adlandırılabilir çok sevimli bir reklam görülebilir.

https://youtu.be/AnhzGUcENWo

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu