İşte Vivo NEX 3’ün İlk Videosu!

Dün, Vivo az önce şirketin en son Vivo NEX 3 amiral gemisinin Eylül ayında resmi olarak tanıtılacağını onaylamıştı. Şirket şimdi Vivo NEX 3 için ilk video tanıtım filmini yayınladı. 23 saniyelik uzun klipte, cihazın ön ve arka tasarımını tam anlamıyla görebiliyorduk.

Beklendiği gibi ön panelde yanlarında kesinlikle hiçbir çerçeve bulunmayan, tam ekran ve şelale ekranı bulunacaktır. Cihaz aynı zamanda geleneksel waterdrop veya delgeçli kamera yerine pop-up selfie kamera dağıtacak. Bu, cihazın% 99,6’lık inanılmaz bir ekran-vücut oranına ulaşmasını sağladı.

Arka tarafında Vivo NEX 3, üçlü kamera kurulumuna sahip dairesel bir kamera ünitesiyle gelecek. Kamera sensörlerinin bu tür dairesel düzenlenmesi, yakın zamanda aynı tür tasarımlarda olduğu söylenen Huawei Mate 30 serisi ile de popülerlik kazanıyor gibi görünüyor.

Daha önceki haberlere göre, Vivo NEX 3’ün hem 4G hem de 5G modellerine ulaşması bekleniyor. Kaputun altında, en yeni Snapdragon 855 Plus SoC ile 12GB RAM’e ve bellek bölmesinde 256GB dahili depolamaya sahip olduğu söyleniyor.

İLGİLİ İÇERİK:  Oyun İçin Tercih Edilebilir Bilgisayar Excalibur E600!
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu