Tiktok Takipçi Satın Al

Şimdiye Kadar En İyi Akıllı Saat Tasarımı!

IBM’in yeni akıllı saat tasarım patentine bakıldığında düşünülen ilk şey, saat ekranının bileğinizde bir akıllı telefon olmak üzere genişlediğini ve gerekirse bileğinize bağlı bir tabletin boyutuna kadar genişlediğini fark edildi. Adeta bilimkurgu filminden çıkmış bir ürüne benziyor.

Her halükarda, IBM‘in bu çok işlevli akıllı saat için yeni yayınlanan patenti, iddialı değilse hiçbir şey değildir. Hollandalı teknoloji haber sitesi LetsGoDigital’in yeni bir raporuna göre, teknoloji devi patent için üç yıl önce başvurdu ve geçen ay ABD Patent ve Marka Ofisi veritabanında yayınlandı. Özet olarak yayınlayacak olduğumuzda, Cihaz, en küçük yinelemesinde normal bir akıllı saat gibi görünüyor. Biraz daha kalın bir gövdeye sahip olmasına ve ekranda konuşacak gerçek kenarları olmamasına rağmen, tasarımın daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemediği bir ürün. Ana ekranın altında yedi yardımcı ekran parçası görünümden gizlenir. Ölçüsünün her biri 2 x 3 inç. Bir akıllı telefonun boyutuna yetecek kadar çekerseniz, bileğinizde 4 x 6 inçlik bir ölçüye sahip.


Şimdiye Kadar En İyi Akıllı Saat Tasarımı!

Cihazla ilgili en az kullanıcı arabiriminin çeşitli ekran boyutları arasında geçiş yapmayı nasıl ayarlayacağı ile igili bir soru var. Ancak IBM’in en azından kişisel bilgisayarları için laymen olduğu daha iyi bilinen bir kişi bu tür bir cihazı gerçekten ticari hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Akıllı saat söz konusu olduğunda kesinlikle şirketin ilk rodeosu olmazdı. IBM, 2000 yılında, Android İşletim Sisteminin resmi bir şey olmasından dört yıl önce Linux işletim sistemi üzerinde çalışan bir smartwatch prototipini ortaya çıkardı ve bunun dışında akıllı saatlere yönelik güçlü bir piyasa talebi olduğu ortaya çıktı. Bu kadar radikal bir tasarıma sahip Büyük Mavi’nin yıpranmaya başladığını görmek ilginç, ilginç ve son zamanlarda bazı telefonlarda ve tabletlerde de olsa son zamanlarda Samsung’un en tuhaf, en zayıf ve kesinlikle en radikal tasarımlarından bazılarını ürettiğimiz başlıklardan sonra hiçte çekici gelmiyor. Aslında, şimdi birkaç kez söylediğimiz gibi, tuhaf yeni tüketici elektroniği tasarımları günün ilerleyen zamanlarında daha iyi şeyler olacak gibi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu