Tiktok Takipçi Satın Al

İstanbul Sosyal Paylaşım Sitesi

İstanbullulara özel hazırlanmış kaliteli ve seviyeli bir site hayatist. Hayat İstanbul’un kısaltılmışı olarak hayatist.com adıyla açılan son zamanların popüler sitesi.

Hızla üye sayısı artıyor, artmaya da devam edecek görünüyor. Çünkü içeriği kaliteli, paylaşımları İstanbullulara hitap ediyor. Üyeler arasında mesajlaşma imkanı veriyor.


Ayrıca içerisinde çok farklı özellikler ile kullanıcıları cezbediyor. Pazar yerinde eşyalarınızı satabilir, ürünlerinize müşteriler bulabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soru veya sorunu sitede paylaşarak üyelerin fikirlerini alabilirsiniz.

İçeriğin seviyeli olması için hayatist ekibi oldukça hassas, seviyesiz paylaşımları kısa sürede siteden siliyor. Böylece site vakit geçirebileceğiniz güzel bir ortam oluyor.

Herhangi bir olay için etkinlikler oluşturabilir arkadaşlarınızı o etkinliğe davet edebilir, etkinliğe kimlerin katılabileceğini görebilirsiniz.

İstanbul Sosyal Paylaşım Sitesi

Hali hazırda bilinen sosyal paylaşım sitelerine kıyasla İstanbullular için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir sosyal ortam.  Üye sayısının artışına bakılırsa kısa süre içinde İstanbul’un olmazsa olmaz platformlarından olduğunu görmüş oluruz.

Ücretsiz üye olup İstanbullular arasına katılmak isterseniz  https://www.hayatist.com adresine tıklayarak üye olabilirsiniz. Üyelik ücretsizdir.

Üye olurken istenen bilgiler

  • Adınız Soyadınız:
  • Kullanıcı adınız ( siteyi kullanmak için kullanacağınız özel ad, bitişik yazılmalı ve Türkçe karakter içermemelidir örnek: istanbulluali, damlacan gibi…
  • Mail adresiniz:
  • Güvenlik Sorusu Cevabı:
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu