iQOO Mart Ayında Bağımsız Bir Marka Olarak Hindistan’da! - TeknoDiot.com

iQOO Mart Ayında Bağımsız Bir Marka Olarak Hindistan’da!

Abone Ol 

Akıllı telefon üreticilerinin bu günlerde portföylerini alt markalarla çeşitlendirdiklerini görmek, bu da daha sonra bağımsız olmayacak.

takipçi satın al
takipçi satın al

Xiaomi Redmi’ye sahip, Oppo da Realme ile aynı şeyi yaptı ve şimdi vivo’nın iQOO alt markası Hindistan’da bağımsız olarak aynı adımları takip etmek istiyor. Sektör kaynaklarına göre, iQOO, bağımsız bir varlık olarak Mart ayına kadar Hindistan pazarına girecek ve akıllı telefon serisini ilk kez Çin dışına çıkaracak.

Şimdiye kadar iQOO, uygun bir fiyat noktasında üst düzey performansa odaklanarak Vivo’nın oyun akıllı telefon serisi olarak hizmet vermiştir. Halen markasının portföyünde 6 cihazı var, bunlardan en yenisi iQOO Neo 855 Racing.

iQOO Mart Ayında Bağımsız Bir Marka Olarak Hindistan’da!

Xiaomi son zamanlarda POCO’nun Hindistan’da bağımsız bir marka olacağını ilan etti ve iQOO’nun yaklaşan girişi ile uygun fiyatlı amiral gemisi yarışı daha da rekabetçi hale gelmek zorunda.

::Poco Artık Resmen Bağımsız Bir Xiaomi Markası!

Göz atın:   iQOO Pro 4G ve 5G Piyasaya Sürüldü!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!