iPhone SE2 Olduğu Söylenen Yeni Görüntüler Sızdı

Söylentilere güvenilecekse, yılın ilk yarısında sadece bir değil iki iPad  ve bir 4.7 inç iPhone’un piyasaya sürüleceği konuşuluyor.

iPhone SE 2 mi yoksa iPhone 9 mu gelecek? Apple’ın yeni tanıtacağı iPhone modelleri merakla bekleniyor. Muhtemelen bütçe dostu sektörü hedefleyen iPhone 9 veya iPhone SE 2 olarak adlandırılabilir.


Lansmanına kadar gerçek adı bilmesek de, yalnızca @OnLeaks’ten cihazın renderları ve 360 ​​derecelik videosunu ortaya çıkardı. OnLeaks, sızıntı söz konusu olduğunda, büyük bir başarı oranına sahiptir.

4.7 inç iPhone 9, yani iPhone SE 2 geliyor olabilir!

Yeni cihazın 2019 iPhone 11 serisine benzememesi bekleniyor. Bunun yerine, 4.7 inçlik iPhone 8 gibi olacak. OnLeaks tarafından paylaşılan boyutlar yaklaşık 138.5 x 67.4 x 7.8mm (arka kamera dahil 8.6mm) ve Apple‘ın 2017 amiral gemisine daha yakın.

iPhone SE2 Olduğu Söylenen Yeni Görüntüler Sızdı

Özellikle, 2020 modeli 2017 modelinden biraz daha kalındır, çünkü 7.3 mm yerine 7.8 mm genişliğe sahiptir. OnLeaks, arka camın iPhone 8 ile yeni cihaz arasında ayırt edici faktör olacağını varsayar. Bu nedenle, mevcut iPhone 8’in parlak bir camı yerine iPhone 11 Pro’ya benzer şekilde buzlu bir cam yaptı.

Renderlere baktığımızda, yeni iPhone 9 veya iPhone SE 2’nin kablosuz şarjı da destekleyeceğini varsayabiliriz. Benzer 4.7 inçlik çentiksiz LCD ekranın yanı sıra Touch ID, gelişmiş tek lensli kamera ve yeni nesil A13 Biyonik işlemci de olacak.

iPhone SE2 Olduğu Söylenen Yeni Görüntüler Sızdı

iPhone SE 2 gelme olasılığı yüksek

Apple’ın akıllı makine öğrenimi sayesinde olağanüstü bir kamera bekliyoruz. Bataryaya gelince, daha yeni modeller dikkat çekici bir şekilde çalışıyor, aynı modelden de aynı şeyleri bekliyoruz. iPhone SE2 Mart 2020’de tanıtılacak.

Bu en ucuz Apple akıllı telefon olacak. Yeni verilere göre, akıllı telefonun bir yüz tanıma sistemi ve kesikleri olmayacak ve kamera ve hoparlör üst dar çerçeveye yerleştirilecek. Son olarak iPhone, iPad ve Mac bilgisayarların güncel haberleri için Apple haberleri kategorisini takip edebilirsiniz.

iPhone SE2 Olduğu Söylenen Yeni Görüntüler Sızdı

:: iPhone SE2, Huawei Akıllı Telefonların Özelliklerinden Alacak

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu