Tiktok Takipçi Satın Al

iPhone SE2 / iPhone 9 Çıkış Tarihi Netleşti!

Apple’ın 31 Mart Etkinliğinde iPhone SE 2 veya iPhone 9’u tanıtacağı bekleniyor.

Yeni model iPhone 9 mu yoksa iPhone SE2 olarak mı isimlendirilecek henüz net değil ancak bu iki model isminden biriyle tanıtılabilir veya iki farklı iPhone modeli de görebiliriz.


Çeşitli raporlar, Apple’ın büyük WWDC 2020 etkinliğinden önce 2020’de bütçe dostu fiyatlı bir iPhone piyasaya sürmeyi planladığını zaten biliyorduk ama ne zaman geleceğinden bir haberdik. Bununla birlikte, hangi akıllı telefon modelinin ve diğer bilgilerin zor olduğu ile ilgili kesin ayrıntılar, ancak yeni bir rapor iPhone SE 2 olabileceğini gösteriyor. Bazı sızıntı yapanlara göre ise bu model iPhone 9 olabilir.

Henüz onaylanmamış olmasına rağmen, Apple, 31 Mart 2020 etkinliğinde iPhone SE 2 / iPhone 9‘u piyasaya sürmesi bekleniyor. Önceki raporlar, iPhone’un amiral gemisi serisi için yılın ikinci yarısına kadar uzanacağı beklentisiyle pazarı daha iyi ele geçirmek için erken bir lansman önerdiğini düşünerek lansmanın zaman çizelgesi makul görünüyor.

Yeni iPhone 9 modeli yolda

iPhone SE2 / iPhone 9 Çıkış Tarihi Netleşti!

Özellikle, Apple 2016 yılında aynı zamanda iPhone SE modelini piyasaya sürdü. Daha küçük ve daha uygun fiyatlı versiyona, amiral gemisi serisi orta aşamaya geçmeden önce rahat bir satış dönemi sunacaktır.

Ayrıca, önümüzdeki Apple lansmanının cihazın 3 Nisan 2020’ye kadar satışa sunulacağı da bildirildi. Aynı satırlarda, 399 dolarlık fiyat etiketi ve şirketin tescilli A13 işlemci de dahil olmak üzere diğer ince ayrıntılar da ortaya çıktı. iPhone 11 serisine güç veriyor. Bir “bütçe dostu” Apple akıllı telefonu olduğundan, şirket muhtemelen daha ucuz bir ekran ile maliyetleri azaltacak ve hatta iPhone 8’in tasarımını geri dönüştürebilir.

Son nokta, bugün çok daha yaygın olan büyük teklifler üzerinde kompakt bir akıllı telefonu büyük ölçüde takdir eden iPhone SE hayranlarını hayal kırıklığına uğratabilir. Ancak, bu esas olarak söylentiler ve doğrulanmamış raporlar olduğu için hepimiz Apple’ın bizim için neler beklediğini görmek zorundayız. Yakında yapılacak lansman etkinliğiyle ilgili daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

iPhone SE2 / iPhone 9 Çıkış Tarihi Netleşti!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu