Tiktok Takipçi Satın Al

iPhone 5 Kullanıcıları Dikkat!

iPhone 5, Kasım’a Kadar iOS’a 10.3.4 3 Güncellenmediyse eğer bazı Çevrimiçi işlevselliği kaybedecek!

iPhone 5 2012’de piyasaya sürüldü yani şu anda 7 yaşında. Ayrıca birçok iPhone 5 sahibinin muhtemelen daha yeni iPhone’lara veya diğer cihazlara geçme olasılığı çok yüksek ancak aynı zamanda hala kullanıcıları bulunmakta. Yine de, hangi nedenle olursa olsun, hala iPhone 5’inizi kullanıyorsanız, o zaman telefonunuz için mevcut olan en son iOS sürümüne güncellediğinizden emin olmak isteyebilirsiniz. Bunun nedeni, Apple’ın iPhone 5 sahiplerine, iPhone’larını 3 Kasım’a kadar iPhone’larını iOS 10.3.4’e güncellememesi durumunda çevrimiçi işlevlerini kaybedebilecekleri konusunda uyarılar vermeye başlamasıdır.

iPhone 5 Kullanıcıları Dikkat!


 

Son Gün 3 Kasım!

Apple’a göre, “Bir iPhone 5’iniz varsa, doğru GPS konumunu korumak ve App Store dahil doğru tarih ve saate dayanan işlevleri kullanmaya devam etmek için, cihazınızın yazılımını kablosuz olarak veya bilgisayarınızdan 3 Kasım’dan önce kullanarak güncellemek son derece önemlidir. ”

Telefonunuz çalışmaya devam ederken, bazı servislerin ve işlevlerin bozulabileceğini unutmayın. Ayrıca Apple, o zamana kadar güncelleme yapmazsanız, Mac’inizi veya PC’nizi kullanarak OTA güncellemeleri artık çalışmayacağından bir “yedekleme ve geri yükleme” yapmanız gerekeceğini de belirmekte fayda vardır.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu