iPhone 5 Kullanıcıları Dikkat! - TeknoDiot.com

iPhone 5 Kullanıcıları Dikkat!

Abone Ol 

iPhone 5, Kasım’a Kadar iOS’a 10.3.4 3 Güncellenmediyse eğer bazı Çevrimiçi işlevselliği kaybedecek!

iPhone 5 2012’de piyasaya sürüldü yani şu anda 7 yaşında. Ayrıca birçok iPhone 5 sahibinin muhtemelen daha yeni iPhone’lara veya diğer cihazlara geçme olasılığı çok yüksek ancak aynı zamanda hala kullanıcıları bulunmakta. Yine de, hangi nedenle olursa olsun, hala iPhone 5’inizi kullanıyorsanız, o zaman telefonunuz için mevcut olan en son iOS sürümüne güncellediğinizden emin olmak isteyebilirsiniz. Bunun nedeni, Apple’ın iPhone 5 sahiplerine, iPhone’larını 3 Kasım’a kadar iPhone’larını iOS 10.3.4’e güncellememesi durumunda çevrimiçi işlevlerini kaybedebilecekleri konusunda uyarılar vermeye başlamasıdır.

iPhone 5 Kullanıcıları Dikkat!

 

Son Gün 3 Kasım!

Apple’a göre, “Bir iPhone 5’iniz varsa, doğru GPS konumunu korumak ve App Store dahil doğru tarih ve saate dayanan işlevleri kullanmaya devam etmek için, cihazınızın yazılımını kablosuz olarak veya bilgisayarınızdan 3 Kasım’dan önce kullanarak güncellemek son derece önemlidir. ”

Telefonunuz çalışmaya devam ederken, bazı servislerin ve işlevlerin bozulabileceğini unutmayın. Ayrıca Apple, o zamana kadar güncelleme yapmazsanız, Mac’inizi veya PC’nizi kullanarak OTA güncellemeleri artık çalışmayacağından bir “yedekleme ve geri yükleme” yapmanız gerekeceğini de belirmekte fayda vardır.

 

Göz atın:   Apple Yenilenen Hata Ödül Programını Halka Açtı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu