iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Duvar Kağıtları (Hemen İndir)

iPhone 13 ve iPhone 13 Pro duvar kağıtlarını indirin!

Abone Ol 

iPhone 13 serisi 14 Eylül tarihinde resmi olarak tanıtılmıştı. Kullanıcılar iPhone 13 duvar kağıtları çeşitlerini de merak ediyordu.

14 Eylül 2021’de Tim Cook ve şirketi en yeni amiral gemisi iPhone cihazlarını duyurdu. Her yeni cihaz harika bir görselle tanıtılır, ancak asla piyasaya sürülmez. Neyse ki, iDownloadBlog Haftanın Duvar Kağıtları topluluğunun yardımıyla , ahize piyasaya sürülmeden önce bile indirebileceğiniz harika iPhone 13 duvar kağıtları bulduk.

iPhone 13 ve 13 Pro Duvar Kağıtları

Özellikle iPhone 11 veya daha yeni bir cihaz kullanıyorsanız, yeni iPhone 13 cihazlarına yükseltme yapmak için birçok heyecan verici neden var. Yükseltmelerden bazıları iPhone 12’ye sahip kullanıcılar için artımlı görünebilir. Doğal olarak Apple, artan yenileme hızı ve daha küçük bir çentik gibi bazı diğer öğelerle birlikte yeni kamera teknolojisini en büyük yükseltmelerden biri olarak lanse etti.

Aşağıdaki tüm resimlerden favorim iPhone 13 Pro mavi ışıklı duvar kağıdı. Bu, daha açık renk şemasıyla kontrast oluşturan koyu mavi ile ilgili bir şey. Açık mavi vurguların Sierra Blue iPhone 13 Pro cihazıyla iyi eşleştiğini düşünüyoruz.

Yüksek Çözünürlükte İndirin! (FHD)

iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Duvar Kağıtları (Hemen İndir) iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Duvar Kağıtları (Hemen İndir) iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Duvar Kağıtları (Hemen İndir) iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Duvar Kağıtları (Hemen İndir) iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Duvar Kağıtları (Hemen İndir) iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Duvar Kağıtları (Hemen İndir) iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Duvar Kağıtları (Hemen İndir) iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Duvar Kağıtları (Hemen İndir)

 

Göz atın:   iPhone Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu