Tiktok Takipçi Satın Al

iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Duvar Kağıtları (Hemen İndir)

iPhone Duvar Kağıdı, iPhone 13 ve iPhone 13 Pro duvar kağıtlarını indirin!

iPhone 13 serisi 14 Eylül tarihinde resmi olarak tanıtılmıştı. Kullanıcılar iPhone 13 duvar kağıtları çeşitlerini de merak ediyordu.


14 Eylül 2021’de Tim Cook ve şirketi en yeni amiral gemisi iPhone cihazlarını duyurdu. Her yeni cihaz harika bir görselle tanıtılır, ancak asla piyasaya sürülmez. Neyse ki, iDownloadBlog Haftanın Duvar Kağıtları topluluğunun yardımıyla , ahize piyasaya sürülmeden önce bile indirebileceğiniz harika iPhone 13 duvar kağıtları bulduk.

iPhone 13 ve 13 Pro Duvar Kağıtları

Herkes yepyeni iPhone modelini satın almak zorunda kalmadan yeni iPhone 13 Pro ve iPhone 13 duvar kağıtlarının keyfini çıkarabilir.

Aşağıda, hem açık mod hem de karanlık mod sürümlerinde yeni iPhone 13 veya iPhone 13 duvar kağıtlarından herhangi birini alabilirsiniz. Dokuz farklı duvar kağıdı vardır, bu nedenle hem karanlık/aydınlık mod varyasyonlarında toplam 18 duvar kağıdı kullanılabilir hale getirir. Belki de bunlar gelecekteki bir iOS 15 sürümünde gelecek, çünkü iOS 15, varsayılan duvar kağıdının yanı sıra yeni duvar kağıtlarından yoksundu.

Özellikle iPhone 11 veya daha yeni bir cihaz kullanıyorsanız, yeni iPhone 13 cihazlarına yükseltme yapmak için birçok heyecan verici neden var. Yükseltmelerden bazıları iPhone 12’ye sahip kullanıcılar için artımlı görünebilir. Doğal olarak Apple, artan yenileme hızı ve daha küçük bir çentik gibi bazı diğer öğelerle birlikte yeni kamera teknolojisini en büyük yükseltmelerden biri olarak lanse etti.

Aşağıdaki tüm resimlerden favorim iPhone 13 Pro mavi ışıklı duvar kağıdı. Bu, daha açık renk şemasıyla kontrast oluşturan koyu mavi ile ilgili bir şey. Açık mavi vurguların Sierra Blue iPhone 13 Pro cihazıyla iyi eşleştiğini düşünüyoruz.

Yüksek Çözünürlükte İndirin! (FHD)

iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Duvar Kağıtları (Hemen İndir) iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Duvar Kağıtları (Hemen İndir) iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Duvar Kağıtları (Hemen İndir) iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Duvar Kağıtları (Hemen İndir) iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Duvar Kağıtları (Hemen İndir) iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Duvar Kağıtları (Hemen İndir) iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Duvar Kağıtları (Hemen İndir) iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Duvar Kağıtları (Hemen İndir)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu