Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

iOS 15’te Safari’ye Özel Arka Plan Nasıl Eklenir?

iOS 15'te Safari tarayıcı arka plan değiştirme işlemi nasıl yapılır bu içeriğimizde bundan sizlere bahsedeceğiz.

iOS 15 Safari tarayıcı arka plan değiştirme işlemi nasıl yapılır? iPhone’unuzda Safari ile kullanmak için bir arka plan tasarımı seçerek web tarayıcınıza renk katın.


iPhone’da Safari’yi açtığınızda, başlangıç ​​sayfasının basit beyaz bir arka planı olur. Karanlık modda, siyaha döner. Ve bununla ilgili. Ancak iOS 15 ile bunun yerine Safari arka plan resmi olarak renkli bir duvar kağıdı seçebilirsiniz.

Kişisel bir şey istiyorsanız, Safari başlangıç ​​sayfası arka planı olarak iPhone Fotoğraflar uygulamanızdan bir resim bile kullanabilirsiniz. İşte iPhone’unuzdaki Safari arka planını nasıl özelleştireceğiniz;

iOS 15 Safari Arka Plan Resmi Nasıl Ayarlanır?

Bu adımlar, Safari ekranının arka planını nasıl kişiselleştireceğinizi gösterir. Özel bir görsel kullanmak istiyorsanız, onu Fotoğraflar uygulamasına (Dosyalar uygulaması, Google Drive veya Dropbox gibi başka bir yere değil) kaydettiğinizden emin olun.

Hazır olduğunuzda şu adımları izleyin:

  • iOS 15 veya sonraki bir sürümünü çalıştıran iPhone’da Safari’yi açın ve Düzenle’ye dokunun.
  • Arka Plan Resmini açın.
  • Apple, önceden ayarlanmış arka plan resimleri içerir. Birini kullanmak için dokunun.
  • Veya Fotoğraflar uygulamasından bir resim seçmek için artı simgesine (+) dokunun.
  • Son olarak, kapatmak için bu sayfayı aşağı sürükleyin. Arka planı değiştirilmiş Safari başlangıç ​​sayfasını göreceksiniz.

iOS 15'te Safari'ye Özel Arka Plan Nasıl Eklenir?

Safari Harika Arka Plan Resimleri İçin Ücretsiz Web Siteleri

iOS 15, yalnızca dokuz Safari arka planı içerir. Beğenmiyorsanız, aşağıdaki sitelerden harika ücretsiz resimler alabilir ve bunun yerine bunları kullanabilirsiniz.

Unsplash

Unsplash, çiçekler, doğa, moda, mimari, soyut, iç mekanlar, film ve daha fazlası gibi çeşitli kategorileri kapsayan tonlarca görüntüye sahiptir. Ana sayfasında en yeni haber amaçlı görseller bulunur. Oradan seçim yapabilir veya özellikle bir şey bulmak için arama kutusunu kullanabilirsiniz.

Pixabay

Pixabay, Safari arka planınız, iPhone duvar kağıdınız ve başka yerlerde kullanabileceğiniz çeşitli türlerde telifsiz görüntüler sunar. Görüntüleri daha düşük çözünürlükte indirmek için kimlik doğrulama gerekmez. Ancak, daha yüksek çözünürlükler için bir Google captcha çözmeniz gerekebilir.

Pexels

Pexels, projelerinizde, duvar kağıtlarınızda veya Safari arka planınızda kullanmak üzere yüksek kaliteli görseller bulabileceğiniz başka bir harika yerdir. Ana sayfada güzel fotoğraflardan oluşan bir koleksiyon sergileniyor ve ayrıca hediyeler, doğa, teknoloji, modeller, duvar kağıdı vb. ile ilgili resimleri bulmak için arama kutusunu kullanabilirsiniz.

Bu içeriğimizde iOS Safari arka plan değiştirme ve ekleme hakkında detayları sizlere aktarmış olduk. Artık düz beyaz veya siyah Safari arka planını renkli, eğlenceli ve kişisel bir şeye nasıl değiştireceğinizi biliyorsunuz. Minimalist tasarıma geri dönmek isterseniz, Arka Plan Görüntüsü geçişini kapatmanız yeterlidir .

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu