Tiktok Takipçi Satın Al

iOS 15’in Duvar Kağıtları Yayınlandı! (İndir)

Apple’ın tanıttığı iOS 15 güncellemesi ile birlikte iOS 15 duvar kağıdı yayınlanmış oldu. İndirmek isteyenler içeriğimizde yer alan bağlantıdan indirebilirler.


Geliştiriciler için ilk iOS 15 beta sürümünün yayınlanmasının ardından, artık Apple’ın iPhone, iPod touch ve iPad için işletim sisteminin en son sürümüne erişebiliyoruz. iOS 15 beta, yeni özellikler getirmenin yanı sıra yeni bir duvar kağıdıyla birlikte gelir ve buradan indirebilirsiniz.

İlginç bir şekilde, hem iOS 13 hem de iOS 14, beta 1’den bu yana birden fazla yeni duvar kağıdına sahip olsa da, iOS 15 beta yalnızca bir yeni duvar kağıdı ile birlikte gelir. Tüm yeni iOS duvar kağıtlarında olduğu gibi, yeni iOS 15 duvar kağıdının açık mod ve karanlık mod varyantı mevcuttur.

Yeni duvar kağıdı, bulanıklık efektli bir tür soyut resme benzeyen nötr renklerde bazı şekiller içeriyor. Açık versiyon gri bir arka plana sahipken, koyu versiyon siyahtan çok koyu lacivert gibi görünüyor.

iOS 15 Duvar Kağıtları

iOS 15'in Duvar Kağıtları Yayınlandı! (İndir)

iOS 15 ve iPadOS 15 duvar kağıtlarını tam çözünürlükte aşağıdan indirebilirsiniz. Tam çözünürlüklü duvar kağıdını tıkladığınızdan ve kaydettiğinizden emin olun, ardından iPhone, iPad veya iPod touch’ınızdaki Fotoğraflar uygulaması veya Ayarlar uygulaması aracılığıyla ayarlayın.

Her zaman olduğu gibi, Apple’ın bu sonbaharda tekrar yeni duvar kağıtları eklemesi mümkün. Apple genellikle yeni donanımla birlikte tamamen yeni bir duvar kağıdı seti yayınlar, bu nedenle iPhone 13’ün bu sonbaharda iOS 15’teki duvar kağıdı seçimine daha fazla seçenek getirmesini bekleyin. Yüksek çözünürlüklü iOS 15 duvar kağıdına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu