Tiktok Takipçi Satın Al

Redmi K20 Pro Android 10 Güncellemesi Almaya Başladı!

Redmi K20 Pro birkaç aydır satışta diğer pazarlarda Xiaomi MI 9T olarak piyasaya sürülen telefon Android 10 güncellemesi alındığına dair bilgiler var.

Bu cihaz, Xiaomi’nin orijinal amiral gemisi katili Pocophone F1’in ruhunu taşıyor. Bugün Hindistan’da Redmi K20 Pro’nun Android 10’u almaya başladığına dair birkaç ipucu bulduk.


MIUI 10, Xiaomi’nin özelleştirilmiş Android ile birlikte yeni bir görünüm getiriyor. Bildirimleri görüntülemek için kullanılan alan miktarını optimize eder ve kullanılabilir bir karanlık modunu sunuyor. Ayarlar uygulaması da rafine edilmiş ve menüler basitleştirilmiştir.

Yeni su ve kum sesleri de dahil olmak üzere, kullanıcı arayüzünde yepyeni ses efektleri vardır. Orman, gece, plaj, çiseleme (yağmur) ve ateş dahil olmak üzere uyuyabileceğiniz birkaç ses bile var.

Genel olarak MIUI 10, tam ekran göstergelerde, 18:9 en boy oranındaki ekranlarda kullanım için tüm kullanıcı deneyimini optimize ediyor. Son uygulamalar yatay kaydırma karuselinden ziyade dikey kaydırma görünümünde de güncellendi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu