Tiktok Takipçi Satın Al

Apple Eski Cihazlarını Unutmadı! iOS 12.4.2 Güncellemesi Yayınlandı!

Yazılım güncellemeleri söz konusu olduğunda, Apple aslında cihazlarını mümkün olduğunca güncel tutmak konusunda oldukça başarılıdır.

Bu olay aslında ara ara 4-5 yaş arası cihazların hala büyük güncellemeler almaya devam edeceği anlamına gelir. Aslında, bir noktayı kanıtlayacak gibi Apple, iOS 12.4.2 şeklinde bir güncelleme yayınladı.

iOS 12.4.2 güncellemesi yayınlandı


Fakat bekleyin, iOS 13 zaten çıkmadı mı? Evet, iOS 13 zaten kitlelere yayınlandı, ancak uyumsuz olması nedeniyle en son sürüme güncellenemeyen cihazlar için Apple kullanıcıları unutmadı. iOS 12.4.2, iOS 13’te bulunan değişiklik ve gelişmeleri beraberinde getirmeyecek olsa da, büyük olasılıkla bazı böcekleri ezmek ve muhtemelen gelişmiş güvenlik sağlamak.

Apple Eski Cihazlarını Unutmadı! iOS 12.4.2 Güncellemesi Yayınlandı!

iOS 12.4.2 güncellemesi için uygun olan cihazlar arasında iPad Air, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPhone 5s, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus bulunur. Bu cihazlardan herhangi birine sahipseniz, güvenli olması ve cihazınızı güvenlik özellikleri ve hata düzeltmeleriyle güncel tutmak için yine de en son sürüme güncellemek iyi bir fikir olabilir.

Bunun gelecekte Apple için ortak bir uygulama haline gelip gelmeyeceğinden emin değiliz, ancak oldukça umut verici bir başlangıç ​​gibi görünüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu