Tiktok Takipçi Satın Al

Windows Android’e Havalı ve Yeni Bir Özellik Kazandırıyor!

Microsoft Herkesi sevindirecek yeni bir özelliğe Android ile iş birliği yaparak imza attı. Android telefonunuzdaki aramaları Microsoft’un Bilgisayarında yanıtlama seçeneğini kullanıcılarına duyurdu!

Microsoft, Windows bilgisayarlarının insanların Android telefonlarından masaüstüne ve dizüstü bilgisayarlarına sesli çağrıları yönlendirebileceklerini açıkladı. Windows Telefon Uygulamanızın Çağrıları özelliği, Windows 10 Insider Preview Build 18999’un bir parçası olarak kullanıma sunulmuştur. Yani genel bir Windows 10 güncellemesinde yakında gelir.


Microsoft’tan bir blog yazısı, Ağustos’taki Galaxy Note 10 lansmanının bir parçası olarak Samsung’un Unpacked etkinliğinde sahneye çıkan özelliği doğruladı. Gördüğünüz gibi, Microsoft’un yukarıdaki resmi görüntüsü Galaxy S10 Plus ile çalışma özelliğine sahiptir.

Windows Android'e Havalı ve Yeni Bir Özellik Kazandırıyor!

Microsoft, birkaç yıl boyunca Samsung ile Galaxy S serisi ile yakın bir işbirliği yaptı. Hatta Microsoft, telefonları önceden yüklenmiş olan Microsoft uygulamalarıyla doğrudan satmaktadır.

Telefonunuzdaki Aramalar, aramaları almak ve yapmak ve hatta çalışan aramalar arasında cihazlar arasında geçiş yapmak için Windows PC’nizin mikrofonunu, hoparlörlerini ve ekranını kullanır. Insider derlemesini çalıştırıyorsanız, Android 7.0 veya üstünü çalıştırmanız ve açık bir şekilde Windows 10 kullanmanız gerekir.

Aksi takdirde, yakında gelecek olan dünya çapındaki güncellemeye dikkat edin.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu