İnternet Devlerinin ilk Paylaşımları ve Nasıl Göründüklerini Merak Ediyor Musunuz?

Abone Ol 

Geçtiğimiz günlerde Instagram’da en çok takipçisi olan ünlüler hakkında bilgi hazırlayan TeknoGaste ekibi şimdide Google’ın ilk Hali, Youtube ilk hali Youtube’a yüklenen ilk video, Facebook ilk paylaşım ve Facebook’un ilk hali ve en son olarak Instagram ilk paylaşım ile alakalı bir haber hazırlamış.

Bu sitelerin eski halleri oldukça ilginç ve nasıl bir teknoloji devi olduklarını gösteriyor.

Kim bilir belkide onlar bile tahmin edemezlerdi bu seviyeye kadar geleceklerini. Google’ın ilk görüntüsü, Facebook’un ilk paylaşımı ve görüntüsü, Youtube’un ilk paylaşımı ve görüntüsü ve en son Olarak Instagram’ın İlk paylaşımı ve görüntüsü ile karşınızdayız. İşte dünya devlerinin nereden nereye dedirten o haberimiz.
Google’ın ilk Hali

Sergey Brin ve Larry Page tarafından kurulmuş olan Google 4 Eylül 1998 tarihinde ilk temellerini attı daha sonra geliştirme politikasını attırarak 19 Ağustos 2004 tarihinde yayılmaya ve duyurulmaya başladı.
Kurucular: Larry Page, Sergey Brin Trend

Kuruluş tarihi: 4 Eylül 1998, Menlo Park, Kaliforniya, ABD

CEO: Sundar Pichai (2 Eki 2015–)

Bulunduğu yer: Mountain View, Kaliforniya, ABD

İnternet Devlerinin ilk Paylaşımları ve Nasıl Göründüklerini Merak Ediyor Musunuz?

Diğer sosyal medya sitelerin eski hallerini ve paylaşımlarını görmek için kaynak linke gidin.

https://www.teknogaste.com/internet-devlerinin-ilk-paylasimlari-ve-nasil-gorunduklerini-merak-ediyorsaniz-bu-haberimizde

Göz atın:   Microsoft, Windows 10 Güncellemesiyle Beraber Edge Tarayıcısını da Güncelledi

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu