Tiktok Takipçi Satın Al

Intel, 2020’de Olimpiyatlara eSports Turnuvasına Ev Sahipliği Yapıyor!

Olimpiyat oyunları genellikle daha geleneksel spor etkinliklerine ev sahipliği yapar. Son zamanlarda, Olimpiyat oyunlarının arkasındaki insanların yavaşça düşüncelerini değiştirmeye başladıkları görünüyor. Birkaç yıl önce, eSports’un spor aktivitesi olarak kabul edildiğini kabul ettiler.


Bu tutuma olan bağlılıklarını kanıtlamak gibi, Intel 2020’nin geleceğini, 2020 Olimpiyat Oyunları’nın Tokyo’da gerçekleşecek bir Olimpiyatlara uygun eSpor turnuvasına ev sahipliği yapacaklarını açıkladı.

Intel’in Olimpiyat Programının genel müdürü Rick Echevarria’ya göre, “Intel, sporculara, katılımcılara, izleyicilere ve Oyun çalışanlarına yönelik deneyimini geliştirmek ve aynı zamanda teknolojinin işletmeleri nasıl dönüştürebileceğini göstermek için Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nda dünya standartlarında teknoloji entegrasyonları sağlamaya odaklanıyor . Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunlarındaki rolümüzle ilgili bir dizi duyuru yapmaktan büyük heyecan duyuyoruz. ”

Etkinliğe katılan oyuncular Street Fighter V ve Rocket League gibi oyunlarda yarışacaklar. Her oyun için 250.000 dolar değerinde bir ödül havuzu da olacak. Olimpiyatların tam bir parçası olmasa da bu yönde atılan bir taş olsaydı şaşırmazdık. Geçmişte eSports’un bir gün Olimpiyatların bir parçası olabileceği öne sürülmüştü, ancak yakın zamanda bunun olmayacağını düşünüyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu