Instagram'da Yeni Bir Mesajlaşma Uygulaması Gelebilir! - TeknoDiot.com

Instagram’da Yeni Bir Mesajlaşma Uygulaması Gelebilir!

Abone Ol 

Birkaç yıl önce Instagram, Direct adlı mesajlaşma için bağımsız bir uygulama başlattı. Instagram zaten uygulamasında yerleşik bir doğrudan mesajlaşma özelliğine sahip ancak görünüşe göre özelliğin bağımsız bir sürüm gerektirdiğine karar verdi. Bunun en iyi fikir olmadığı ve şirketin bu yılın başlarında yok olduğu ortaya çıktı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Anlaşılan bu, Instagram’ın mesajlaşma hırslarının sonu değil. The Verge’den bir rapora göre, Instagram’ın “Konular” adlı yeni ve bağımsız bir mesajlaşma uygulaması üzerinde çalıştığı görünüyor. Bu, kullanıcıların konumu, seyahat hızı ve hatta batarya ömrü dahil birbirleriyle daha fazla şey paylaşabilecekleri Direct’in daha gelişmiş bir sürümü olacak.

Instagram'da Yeni Bir Mesajlaşma Uygulaması Gelebilir!

The Verge’e göre bu, Instagram’ın Snapchat’le rekabet etmeye ve kullanıcılarının uygulaması içinde daha fazla zaman geçirmelerini sağlamaya çalışıyor. Görüldüğü gibi, ortalama Snapchat kullanıcısı Snapchat’ı kullanarak ortalama Instagram kullanıcısına kıyasla daha fazla zaman harcıyor ve Instagram’ın yakın arkadaşlar arasında kullanılmak üzere tasarlanmış bir mesajlaşma uygulaması yaparak bunu değiştirebileceğini umuyor gibi görünüyor.

Instagram asla bir mesajlaşma uygulaması olarak bilinmemişti. Ana odağı fotoğraf paylaşımına odaklandığından, kullanıcıların herhangi bir şey olarak görebileceklerinden emin değiliz. Şirket rapor hakkında yorum yapmaktan kaçındı, ancak uygulamanın şu anda Facebook’ta dahili olarak test edildiği, ancak başlatılıp başlatılmayacağı görülüyor.

Göz atın:   Huawei Mate 20 Pro, EMUI 10 Tabanlı Android 10 Güncellemesi Almaya Başladı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!