Tiktok Takipçi Satın Al

Instagram’da Yeni Bir Mesajlaşma Uygulaması Gelebilir!

Birkaç yıl önce Instagram, Direct adlı mesajlaşma için bağımsız bir uygulama başlattı. Instagram zaten uygulamasında yerleşik bir doğrudan mesajlaşma özelliğine sahip ancak görünüşe göre özelliğin bağımsız bir sürüm gerektirdiğine karar verdi. Bunun en iyi fikir olmadığı ve şirketin bu yılın başlarında yok olduğu ortaya çıktı.

Anlaşılan bu, Instagram’ın mesajlaşma hırslarının sonu değil. The Verge’den bir rapora göre, Instagram’ın “Konular” adlı yeni ve bağımsız bir mesajlaşma uygulaması üzerinde çalıştığı görünüyor. Bu, kullanıcıların konumu, seyahat hızı ve hatta batarya ömrü dahil birbirleriyle daha fazla şey paylaşabilecekleri Direct’in daha gelişmiş bir sürümü olacak.


Instagram'da Yeni Bir Mesajlaşma Uygulaması Gelebilir!

The Verge’e göre bu, Instagram’ın Snapchat’le rekabet etmeye ve kullanıcılarının uygulaması içinde daha fazla zaman geçirmelerini sağlamaya çalışıyor. Görüldüğü gibi, ortalama Snapchat kullanıcısı Snapchat’ı kullanarak ortalama Instagram kullanıcısına kıyasla daha fazla zaman harcıyor ve Instagram’ın yakın arkadaşlar arasında kullanılmak üzere tasarlanmış bir mesajlaşma uygulaması yaparak bunu değiştirebileceğini umuyor gibi görünüyor.

Instagram asla bir mesajlaşma uygulaması olarak bilinmemişti. Ana odağı fotoğraf paylaşımına odaklandığından, kullanıcıların herhangi bir şey olarak görebileceklerinden emin değiliz. Şirket rapor hakkında yorum yapmaktan kaçındı, ancak uygulamanın şu anda Facebook’ta dahili olarak test edildiği, ancak başlatılıp başlatılmayacağı görülüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu