Huawei, Bilgisayarlarında Windows 10 Yerine HarmonyOS 2.0 Kullanacak! - TeknoDiot.com

Huawei, Bilgisayarlarında Windows 10 Yerine HarmonyOS 2.0 Kullanacak!

Abone Ol 

Geçen yıl, ABD Ticaret Bakanlığı Huawei’yi kara listeye aldı. Bundan sonra şirket, kendi işletim sistemi HarmonyOS’u tanıtmıştı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Huawei, Google olayından sonra kendi işletim sistemi HarmonyOS ‘un geliştirildiğini duyurmuştu. Artık biliyoruz ki Huawei kendi işletim sistemine sahip bilgisayarları piyasaya sürmeyi planlıyor.

Huaweicentral’a göre Çin sosyal ağı Weibo’daki içeriden bir yayına atıfta bulunan HarmonyOS 2.0’a sahip bilgisayarlar şirketin ev pazarına girebilir. Cihazlar ayrıca Kunpeng işlemcilerde de çalışacak.

Huawei’nin HarmonyOS’un platformlar arası bir çözüm olacağını bildirdiğini hatırlayın. Bu, işletim sisteminin akıllı saatler, kişisel bilgisayarlar, arabalar ve diğerleri de dahil olmak üzere farklı cihazlara esnek bir şekilde dağıtılabileceği anlamına gelir. Bundan sonra Huawei, bilgisayar modellerinde Windows 10 yerine HarmonyOS 2.0 kullanacağı ön görülüyor.

Huawei, Bilgisayarlarında Windows 10 Yerine HarmonyOS 2.0 Kullanacak!

Huawei, Bilgisayarlarında Windows 10 Yerine HarmonyOS 2.0 Kullanacak!

Göz atın:   Huawei Yakında Google ile İşbirliğini Sürdürecek

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
efehan yıldız
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!