Tiktok Takipçi Satın Al

Instagram Takipçi, Beğeni ve Yorum Arttırmak

Instagram Beğeni Arttırma Yolları

Instagram beğeni sayıları arttığında sayfanızın takipçi sayısını arttırmak için size yardımcı olur. E-ticaret gerçekleştirmek isteyen bir hesap açtığınızda öncelikle yapmanız gereken şey sayfanızı insanlar için görünür kılmaktır. Bu sebeple gönderileriniz ve sayfanız herkese açık olmalıdır.


Instagram’da paylaştığınız gönderiler ne kadar çok beğeni alırsa sayfa görünürlüğünüz de o kadar artar. İnsanlar beğeninin fazla olduğunu gördüklerinde sayfanızı merak ederler. Gönderilerinizin etkileşim sayısı bol olduğunda sayfanızın güvenilirliği de artar.

Günümüzde e-ticaret çok fazla popüler olan bir iş dalıdır ve insanlar Instagram üzerinden ürünlerin fotoğrafını yükleyerek satış yaparlar. Ürünleriniz beğeni aldıkça insanların ilgisi de artmaya başlar. Sayfanızın güvenilir olması için öncelikle kendinize bir konsept belirlemeniz gerekir. Instagram beğeni sayılarının artması sayfanızın popüler olmak için doğru yolda olduğunu gösterir.

Kendinize bir konsept belirlediğinizde o konseptle ilgilenen insanların ilgisini çekersiniz ve belirli bir hedef kitleniz oluşmaya başlar. Başka sosyal medya uygulaması kullanıyorsanız Instagram hesabınızı bu uygulamalara bağlamak size takipçi kazandırır.

Instagram takipçileriniz arttıkça beğeni sayılarınız da artar. Satış yaptığınız ürünle doğru orantılı paylaşımlar yapmanız gerekir. Ürünlerin fotoğrafları anlaşılır ve kaliteli olmalıdır. Fotoğrafları paylaşacağınız zaman açıklama kısmına dilediğiniz kadar konseptinizle alakalı hashtag ekleyebilirsiniz.

Gönderilerinizin altına o günün en popüler hashtag konularını etiketlerseniz sizi takip etmeyen insanların sayfanızı görmesini ve gönderilerinizi beğenmesini sağlamış olursunuz.

Sizde kurumsal firmadan instagram takipçi, beğeni, yorum ve diğer servislerde hizmet almak istiyorsanız, buraya tıklayabilirsiniz.

Instagram Beğeni Satın Almak

Instagram hesabınızın popüler olması için gönderilerinize etkileşim gelmesi gerekir. Takipçileriniz beğeni yaptıkça sizi takip etmeyen kişilerin de ana sayfasına düşersiniz.

Gönderinizde beğeni sayısı arttığında Keşfet bölümüne düşme şansınız yükselir. Instagram beğeni sayısı sayesinde Keşfet bölümüne düşerseniz binlerce insana ulaşım sağlayabilirsiniz.

İnsanlar ürünlerinizin beğenildiğini gördüğünde sayfanızda ne olduğunu merak ederler. Kaliteli ve güzel fotoğraflar paylaştığınızda insanların sayfanızda vakit geçirme süreleri uzar ve bundan keyif alırlar. Fotoğraflarınız yüksek çözünürlüklü olmalıdır.

Her fotoğrafın altına ilgi çekici bir açıklama ve ürünün detaylı özelliklerini yazabilirsiniz. Gönderileriniz bir bütün olarak ilgi çekici olduğunda hedef kitlenizin ilgisini kaybetmemiş olursunuz. Gönderi paylaşacağınız vakitleri önceden hedef kitlenize bildirebilirsiniz. Instagram beğeni sayısının artması için insanların en çok Instagram’a girdikleri saatlerde paylaşım yapmanız gerekir. Eğer gece geç saatlerde yaparsanız gönderinizi görecek kişi sayısı kısıtlı olur. Sabah saatleri ve öğle vakitleri en uygun zamanlardır.

Gönderi paylaşımı için belirli bir takvimi oluşturmak hedef kitleniz için de işe heyecan katacaktır ve bekledikleri bir durum olduğu için beğeni sayısı da otomatik olarak artışa geçecektir. Düzenli gönderi paylaşımı oldukça önemlidir. Ne çok fazla insanları sıkacak kadar ne de ortadan kaybolacak şekilde az paylaşım olmamalıdır.

Ürün paylaşımı sırasında belirli bir düzen oturttuğunuzda beğeni sayılarınız da bir düzene girecektir ve sayfanız bilinirliğini gün geçtikçe arttıracaktır.

Instagram Takipçi, Beğeni ve Yorum Arttırmak

Instagram Beğeni Çekilişi

Instagram hesabınızda takipçileriniz arttıkça gönderilerinize gelen beğeni sayıları da artar. Instagram beğeni sayısının artması için sayfanızda düzenli aralıklarla çekiliş yapabilirsiniz.

Ürünleriniz arasında en beğenileni seçerek ücretsiz bir şekilde çekilişle hediye etmek sayfanıza hem takipçi kazandırır hem de beğenilerinizi arttırır. Yapacağınız çekilişlere belirli kurallar koymanız sizin için daha faydalı olur.

Çekilişe katılmak için gönderinizi beğenme zorunluluğu o gün için gönderinizin trendlere girmesine yardımcı olabilir. Instagram takipçilerinizle etkileşimde olmak aranızda bir bağ kurulmasını sağlar ve insanlar günlük düzenli olarak sayfanızı ziyaret etmeyi alışkanlık haline getirirler.

Takipçileriniz ile etkileşimde olmak yapmanız gereken en önemli husustur. Gönderilerinize gelen yorumlara cevap verin ve beğenin. Özel mesajlara kısa sürede dönün. Instagram beğeni ürün satışlarınız için çok önemlidir. Takipçilerinizin reaksiyonlarına göre kendinize bir yol haritası belirleyebilirsiniz.

Paylaştığınız bir gönderi çok fazla beğeni aldıysa tekrar gönderi paylaşacağınız zaman bu konsepte ilerleyebilirsiniz. Rakip sayfaları kontrol ederek en çok hangi gönderilerinin beğenildiğine bakabilir ve kendinize buradan örnek çıkararak sayfanızı geliştirebilirsiniz.

Rakip sayfalarınızdaki takipçiler ile iletişime geçerek onları kendi sayfanıza çekebilirsiniz. Instagram diğer her alan gibi rekabetin olduğu bir alandır fakat özellikle yeni açılan sayfalar birbirine yardım ederler. Karşılıklı takipleşme ya da beğeni etkinliklerine katılarak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Bu tarz etkinlikler size direkt hedef kitlenizden olan insanları kazandırır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu