Tiktok Takipçi Satın Al

Buna Hazır mıyız? Instagram İki Katlı Hikayeler Özelliği Test Ediliyor

Instagram’ın anasayfasında kullanıcıların en çok kullandığı özelliklerden biri elbette hikayeler özelliği. Instagram’ın iki katlı hikayeler özelliği Türkiye’de de test ediliyor.

Instagram anasayfasında hikayeler özelliği oldukça fazla kullanılmakta. Yeni özellik ise iki katlı hikayeler özelliği olacak gibi duruyor. Instagram şu anda Türkiye’de bu özelliği test ettiği ortaya çıktı.


Şu anda test aşamasında olan uygulamanın bu özelliği yeni bir güncelleme ile birlikte kullanıcılarına sunup sunmayacağı ise bilinmiyor. Belki test edilip sonrasında iptal edilebilir veya testin hemen ardından güncelleme ile birlikte gelebilir.

anasayfada daha fazla hikayeye anlık olarak ulaşmayı mümkün kılmak için getirmek istediği bu özellik, ülkemizde de test edilmeye başlandı. Bazı telefonların ekranları normalden küçük boyutlarda ve bu özellikle birlikte anasayfa otomatikmen daralmakta olduğundan birçok kullanıcı bunun gereksiz olacağı yönünde söylemlerde bulunuyorlar.

Buna Hazır mıyız? Instagram İki Katlı Hikayeler Özelliği Test Ediliyor

Hikayeler özelliğinin gelmesi ile birlikte Instagram’ın kullanım sürelerinde inanılmaz bir artışa neden oldu. Instagram bu özelliği 2016 yılında Snapchat özelliği olarak bilinirken birden bir güncellemeyle hikayeler özelliği getirilmişti. Şirketin son güncellemesi ise çift katlı hikayeler özelliği olacak gibi görünüyor. Şirketin son güncellemesi ise çift katlı hikayeler özelliği olacak gibi görünüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu