Tiktok Takipçi Satın Al

Netflix, Abonelikleri Paylaşmak İçin Ücretlendirmeyi Test Ediyor

Netflix, şifre paylaşımı için ekstra ücretlendirmeyi test ediyor!

Netflix, yetkisiz hesap paylaşımı hakkında bir şeyler yapmaya hazırlanıyor. Geçen yıl insanları ağlamayı bırakıp kendi Netflix hesaplarını almaya iten bir bildirimi test ettikten sonra şirket, Şili, Kosta Rika ve Peru’da abonelerin hesaplarını evlerinin dışındaki kişilerle paylaşmak için fazladan ödeme yapmasına izin verecek başka bir test daha duyurdu.

Netflix yakında, birincil hesap sahiplerinin evlerinin dışındaki kullanıcılar için ek bir ücret ödemesine izin veren bir test başlatacak – şirketin yasa dışı şifre paylaşımını ele almak için yeni bir girişimi.


Variety’ye göre, aboneler Kosta Rika’da her biri 2,99 ABD doları karşılığında iki “alt üye” ekleyebilecek. Bu kullanıcılar kendi Netflix oturum açma bilgilerini, önerilerini ve profillerini alacaklar.

k olarak Netflix, bu ülkelerdeki abonelerin bireysel profilleri tamamen ayrı hesaplara aktarmasına da izin verecek. Bu, moochers’ın sıralarını ve önerilerini olduğu gibi tutmasını kolaylaştıracak. Şirket henüz bu özellikleri küresel olarak taahhüt etmiyor, ancak bu ülkelerde işe yararsa, ailenizin hesabınız için fazladan ödeme yapması için dırdır etmeye başlarsa şaşırmayın.

Netflix, Abonelikleri Paylaşmak İçin Ücretlendirmeyi Test Ediyor

Netflix, şifre paylaşımı için ekstra ücretlendirmeyi test ediyor!

Netflix Ürün İnovasyonu direktörü Chengyi Long bir blog yazısında , “Standart ve Premium planlarımızda ayrı profiller ve çoklu akışlar gibi özelliklerle birlikte yaşayan insanların Netflix hesaplarını paylaşmalarını her zaman kolaylaştırdık” dedi.

“Bunlar son derece popüler olsa da, Netflix’in ne zaman ve nasıl paylaşılabileceği konusunda kafa karışıklığı yarattı. Sonuç olarak, hesaplar haneler arasında paylaşılıyor ve bu da üyelerimiz için harika yeni TV ve filmlere yatırım yapma yeteneğimizi etkiliyor.”

Netflix’in hesap paylaşımı konusunda bir şeyler yapmasının bu kadar uzun sürmesi şaşırtıcı. Uygulama, şirketin Hizmet Şartlarında açıkça yasaklanmıştır, ancak yine de birçok insanın yaptığı bir şeydir. (Ve gerçekten, büyükannenin sadece hikayelerini izlemek için kendi hesabına ihtiyacı yok.) Bu yılın başlarında Kuzey Amerika’da fiyatlarını yükselttikten sonra , şirketin ek ücret talep ettiğini görmek çok şaşırtıcı olmaz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu