İkinci Fetih Savaşı Hazırlık Sezonu Black Desert Türkiye & MENA’da Başlıyor

Abone Ol 

Pearl Abyss bugün ikinci Fetih Savaşı hazırlık sezonunun Black Desert Türkiye & MENA’da başlayacağını duyurdu.

11 Eylül’den itibaren Klan üyeleri, en şiddetli savaş içeriklerinden birinin yenilenmiş versiyonunun tadını çıkarabilecekler.

Fetih Savaşı Başlıyor 

Fetih Savaşı, klanların bir bölge üzerinde rekabet ettiği büyük ölçekli bir PvP içeriğidir. Bir bölgeyi ele geçiren klana bölgenin hakimiyeti ve o bölgenin birikmiş vergisini tahsil etme hakkı verilir. Fetih Savaşı yüzlerce Maceracının çeşitli kuşatma silahlarını kullanarak aynı anda katılabileceği devasa bir savaş alanıdır.

İkinci Fetih Savaşı Hazırlık Sezonu Black Desert Türkiye & MENA’da Başlıyor

Fetih Savaşı hazırlık sezonu, önceki sezonun katılımcılarından alınan geri bildirimlerden sonra güncellemelerle geri dönecek. 4 hafta boyunca devam eden ikinci hazırlık sezonunda artık Bağımsızlık konsepti olmayacak, ancak klanlar savaşın sonundaki puanlara göre sıralanacak. Bölgeyi ele geçiren veya Fetih Savaşı’nda en yüksek puanı alan klan üyeleri, diğer özel ödüllerin yanı sıra 2 milyar gümüş değerinde Altın Külçe de kazanacak.

Canavarlara Karşı Özel Güçlendirme 

Ayrıca, 29 Eylül’e kadar avlanan Maceracılar, canavarlara karşı 20 ek saldırı puanı verecek özel bir güçlendirme olan Yıldırımın Kaynağı elde edebilecek. Hot-Time etkinlik süresi de bir hafta daha uzatılacak. 15 Eylül’e kadar 24 saat boyunca %300 Level EXP ve %50 Beceri EXP uygulanacak.

Daha fazla bilgiye Black Desert Türkiye&MENA’nın tr.playblackdesert.com adresinden ulaşılabilir.

Göz atın:   Black Desert'ın Arayüz Tasarımı Yenilendi

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu