Tiktok Takipçi Satın Al

İki Yıl Aktif Değilse Microsoft ve Xbox Hesapları Kapatılacak!

Çoğu çevrimiçi hizmetin hesap oluşturmamızı gerektirdiği göz önüne alındığında, çoğumuz uzun süredir unuttuğumuz hesapları mevcut.

Bu sizin için bir Microsoft veya Xbox hesabı ile ilgili olarak geçerliyse, bu haberimiz sizleri ilgilendiriyor diyebiliriz. Microsoft, iki yıl boyunca etkin olmadıklarında tüm bu hesapları kapatacağını söyledi.


Microsoft, 30 Ağustos 2019’dan başlayarak, iki yıl boyunca etkin olmayan tüm Microsoft veya Xbox Live hesaplarının otomatik olarak kapatılacağını açıkladı. Bu politika yinelenen ve ölü hesaplardan kurtulmak için olduğu altı çizildi.

İki Yıl Aktif Değilse Microsoft ve Xbox Hesapları Kapatılacak!

Aman dikkat!

Microsoft, kapanmamasını sağlamak için iki yılda bir hesabınıza giriş yapmanın başka yolları olduğunu vurgulamaktadır. Örneğin, bir aboneliğinizi sürdürürseniz veya hesabın aktif durumunu genişleten herhangi bir satın alma işlemi yaparsanız, bu durumdan kısmen kurtulmuş olacaksınız. Hesabınızın kapatılmamasını sağlamak için, en az bir kez oturum açabileceğiniz aboneliğin sona erme tarihinden sonra iki yılınız olacaktır.

Microsoft ayrıca, harcanan bakiye veya ödenmemiş kredi mevcut olduğu sürece bir hesabın asla kapatılamayacağını da söyler. Bir veya daha fazla alt hesaba sahip bir aile hesabına sahip olanların endişelenmesine gerek yoktur, çünkü en az bir alt hesap etkin olduğu sürece, ana hesap kapatılmaz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu