Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft, iCloud Fotoğrafları Entegrasyonunu Windows 11’e Getiriyor

iCloud Fotoğrafları Entegrasyonu Windows 11'e Geliyor

Microsoft, yeni Surface cihazlarını tanıtmanın yanı sıra, Windows 11’deki Fotoğraflar uygulaması için bir güncelleme duyurdu:

iCloud Fotoğrafları entegrasyonu. Bununla, kullanıcılar iCloud Fotoğraflarını doğrudan Windows 11 cihazlarıyla senkronize edebilecekler.

Artık iCloud Fotoğraflarını Windows 11 ile Senkronize Edebilirsiniz


iCloud Fotoğrafları artık Windows 11’in Fotoğraflar uygulamasında PC’nizdeki ve OneDrive’daki fotoğrafların yanında görünecek. Uygulama , tüm medyaya erişmek için yeni “Tüm Fotoğraflar” galeri görünümünü içerecek şekilde yeniden tasarlandı . Ayrıca yan gezinme bölmesinde özel bir bölüm mevcuttur.

Microsoft, yeni Fotoğraflar uygulamasıyla ((sürüm 2022.31100.9001.0 ) yeni güncellemeyi Dev Channel’daki Windows Insiders’a sunmaya başladı. İçeriden biriyseniz, iCloud Fotoğraflarınızı Windows 11 ile kolayca eşitleyebilirsiniz, ancak önce Windows 11 için iCloud uygulamasında oturum açmak için. Bu güncellemenin önümüzdeki aylarda genel kullanıcılara ulaşması bekleniyor.

Apple ayrıca bazı entegrasyonlar için Microsoft ile işbirliği yaptı. Apple Music ve Apple TV uygulamalarının önümüzdeki yıl Microsoft Store’da yer alacağı ortaya çıktı . Apple Music, Spotify ve Pandora müzik akışı uygulamalarına ek olarak Xbox konsollarında da mevcuttur.

Apple ile yeni ortaklık, kullanıcıların Windows cihazlarını kullanırken Apple ekosistemlerinin bölümlerine erişmelerine yardımcı olabilir. Bu, Microsoft’un Windows’ta Phone Link uygulaması aracılığıyla Android telefonlar aracılığıyla mesajları, aramaları ve daha fazlasını etkinleştirmesine benzer.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu