Tiktok Takipçi Satın Al

HYTE Yeni Y70 Kasasını Piyasaya Sürüyor

HYTE, geniş bir şekilde popüler olan Y70 Touch için aşırı talebe yanıt olarak, imza Y-Serisi kasa serisini daha da genişletmek için yeni Y70’i piyasaya sürdü. Y70, HYTE hayranlarına Y60’ın genişletilmiş GPU ve termal desteği ile tanıdık bir görünüm ve his sağlayacak. Kar beyazı, beyaz/siyah, siyah/siyah ve kırmızı/siyah olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle sunulan HYTE Y70, Y60’ın kesintisiz, panoramik sistem görünümü ile beklenen memnuniyeti sağlar. 470 x 320 x 470 mm dış boyutlarına sahip olan ve genişletilmiş dört yuvalı GPU uyumluluğuna sahip olan HYTE Y70, Y-Serisi’nin estetik tasarımını devam ettirir ve renkle eşleşen 4.0 PCIe yükseltici kablosuyla sağlanan özel dikey GPU montajına izin verir.

HYTE Yeni Y70 Kasasını Piyasaya Sürüyor


Pazarda bulunan en güçlü grafik kartlarını barındırmaya hazır olan kullanıcılar, Y70 bodrum katına üç adet 120 mm fan monte ederek GPU’ya doğrudan hava akışı sağlayabilirler. HYTE Y70 ile efsanevi HYTE Y-Serisi havalandırma deseni devam eder ve hava akışı ve soğutma kapasitesini artırmak için daha düşük bir empesans ile optimize edilmiştir. Yan tarafa ve kasanın ayarlanabilir üst askısına 360mm’ye kadar bir radyatör monte edilebilirken, HYTE Y70 içinde rahatlıkla 180mm hava soğutucusu monte edilebilir.

HYTE Y70 Şu An Satışta

HYTE Y70, 219,99 ABD doları başlangıç fiyatıyla HYTE.com üzerinden Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da satın alınabilir durumda ve 229,99 €, £219.99 gibi seçkin yerel perakendecilerde ön siparişle küresel olarak satın alınabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu