TeknoDiot.com
   
   

HyperX Cloud Stinger Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Tanıtıldı

HyperX Cloud Stinger Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Tanıtıldı

Kingston Technology Company, Inc.’in oyun bölümü ve oyun ve esport’lerde marka lideri olan HyperX, HyperX Cloud Stinger Kablosuz oyun kulaklığını satışa çıkardığını duyurdu.

HyperX, 100 doların altındaki ilk kablosuz kulaklığı duyurdu. Hafif Cloud Stinger Kablosuz oyun kulaklığı sadece 270 gram ağırlığında, uyarlanabilir bir uyum için 90 derecelik döner kulaklıklar ve tek bir şarjla 17 saate kadar pil ömrü sunuyor.

Stinger Wireless, sezgisel yerleşik kontrollerden yararlanır, dönebilen sessiz gürültü önleyici mikrofon ve 50 mm yönelimli sürücüler içerir; Kablosuz kulaklık oyun oynamak, sohbet etmek ve filmleri uygun bir fiyata izlemek için mükemmel ses sağlar.

HyperX Cloud Stinger Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Tanıtıldı

HyperX Cloud Stinger

HyperX EMEA İşletme Müdürü Julien Millet, “Ödüllü kulaklıklı mikrofon seti hattımızı 100’ün altındaki kablosuz kulaklıklı mikrofon seti için en iyi değer olan HyperX Cloud Stinger Kablosuz eklemesiyle genişletmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Harika bir kullanıcı deneyimi sunmak için her zaman yeni yollar arıyoruz ve Stinger ürün gamımızı kablosuz bir kulaklıkla genişletmek, hayranlarımıza daha fazla seçenek sunuyor.”

Cloud Stinger Kablosuz kulaklık, önceki Cloud kulaklıkların konforu ve ses DNA’sı üzerine kuruludur. Kulak üstü hazne ses seviyesi kontrolü ve sessize dönebilen gürültü önleyici mikrofonu olan, kablolardan arınmayı sağlayan 2,4 GHz kablosuz iletişimde çalışır.

HyperX Cloud Stinger Kablosuz Oyuncu Kulaklığı Tanıtıldı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.