TeknoDiot
     
     
     

Huawei’nin Katlanabilir Telefonu Mate X Kendini Gösterdi

Huawei'nin Katlanabilir Telefonu Mate X Kendini Gösterdi

Samsung’un ardından Huawei’de kolları sıvadı 24 Şubat’ta tanıtacağı katlanabilir Mate X modelinin ilk görüntüsü yayınlandı.

Akıllı telefon sızıntıları ile Twitter’da popüler isimlerden biri olan Ishan Agarwal(@ishanagarwal), Huawei’nin yakında tanıtacağı katlanabilir ekranlı akıllı telefonunun ilk görüntüsünü paylaştı. Yakın zamanda tanıtılması beklenen Huawei Mate X lansmanının hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

Huawei Mate X’in uayınlanan fotoğrafı önümüzdeki hafta Mobil Dünya Kongresi’ne ev sahipliği yapacak Barcelona’daki konferans salonlarından biri için pano hazırlayan işçileri gösteriyor.

[sp-related style=”dark” id=”37397″]

Huawei'nin Katlanabilir Telefonu Mate X Kendini Gösterdi

Posterdeki telefon Samsung’un kısa süre önce duyurusunu yaptığı Galaxy Fold‘dan çok daha fütüristik görünüyor. Mate X’in 5G teknolojisine sahip olacağını biliyoruz. Bunun dışında cihazla ilgili çok fazla bilgi yok

Huawei, Mate X’i 24 Şubat tarihinde Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıtacak. Yani akıllı telefonla tanışmak için önümüzde sadece bir gün kaldı. Samsung’un katlanabilir telefonunun başlangıç fiyatı 1.980 dolar olarak açıklanmıştı. Bakalım Huawei karşımıza nasıl bir fiyat etiketi ile çıkacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Xiaomi Mi 8 SE Özellikleri ve Fiyatı

Buğra Noyan

Huawei, 2 Ayda Mate 30 Serisi Satışlarında Rekor Kırdı

Buğra Noyan

Samsung Galaxy S9 İçin Yeni Tanıtım Videoları Yayınlandı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.