Huawei’nin Katlanabilir Telefonu Mate X Kendini Gösterdi

Samsung’un ardından Huawei’de kolları sıvadı 24 Şubat’ta tanıtacağı katlanabilir Mate X modelinin ilk görüntüsü yayınlandı.

Akıllı telefon sızıntıları ile Twitter’da popüler isimlerden biri olan Ishan Agarwal(@ishanagarwal), Huawei’nin yakında tanıtacağı katlanabilir ekranlı akıllı telefonunun ilk görüntüsünü paylaştı. Yakın zamanda tanıtılması beklenen Huawei Mate X lansmanının hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

Huawei Mate X’in uayınlanan fotoğrafı önümüzdeki hafta Mobil Dünya Kongresi’ne ev sahipliği yapacak Barcelona’daki konferans salonlarından biri için pano hazırlayan işçileri gösteriyor.

[sp-related style=”dark” id=”37397″]

Huawei'nin Katlanabilir Telefonu Mate X Kendini Gösterdi Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri MWC 2019

Posterdeki telefon Samsung’un kısa süre önce duyurusunu yaptığı Galaxy Fold‘dan çok daha fütüristik görünüyor. Mate X’in 5G teknolojisine sahip olacağını biliyoruz. Bunun dışında cihazla ilgili çok fazla bilgi yok

Huawei, Mate X’i 24 Şubat tarihinde Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıtacak. Yani akıllı telefonla tanışmak için önümüzde sadece bir gün kaldı. Samsung’un katlanabilir telefonunun başlangıç fiyatı 1.980 dolar olarak açıklanmıştı. Bakalım Huawei karşımıza nasıl bir fiyat etiketi ile çıkacak.


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı