Tiktok Takipçi Satın Al

Tanıtılmasına Kısa Zaman Kala Huawei Watch GT 2 Sızdı

Geçen yıl 16 Ekim’de, aynı etkinlikte Huawei Watch GT akıllı saat ve Huawei Mate 20 serisi piyasaya sürülmüştü.

Bu saat piyasada oldukça başarılıydı. Bu yılın Haziran ayında Huawei, Huawei Watch GT’nin dünya çapında 2 milyon birimin üzerinde satıldığını açıklamıştı.


Son haberlere göre, Huawei Huawei Mate 30 serisi 19 Eylül’de tanıtılacak. Ayrıca, Huawei Watch GT 2 de ilk kez gösterilecek. Bugünün erken saatlerinde, bir dizi HD render bu akıllı saatin kayış tasarımını ortaya çıkardı. Şimdi, Huawei Watch GT 2‘nin gerçek görüntülerine sahibiz.

Huawei Watch GT 2 1700 TL olabilir!

Görüntülerden Watch GT 2 klasik yuvarlak kadran tasarımına devam ediyor. Kadran daha ince görünürken, bir 3D cam yüzey tasarımını birleştiriyor. Ek olarak, bu akıllı saat aynı zamanda GPS ve optik kalp atış hızı sensörleriyle birlikte geliyor. Muhtemelen Bluetooth çağrıları ve müzik çalma özelliğini desteklemeyecektir.

Tanıtılmasına Kısa Zaman Kala Huawei Watch GT 2 Sızdı

Watch GT 2, Truseen kalp atış hızı izleme teknolojisiyle birlikte gelecek. Bu, atriyal fibrilasyon izleme için desteği de içerecektir. Daha önce, Huawei resmi olarak akıllı saatlerinin süper dayanıklılık ve su geçirmezlik performansını gösteren videosunu yayınlamıştı. Huawei Watch GT 2’nin yaklaşık 300 dolar fiyat etiketiyle piyasaya sürmesi bekleniyor. Renk ve malzeme farkının da akıllı saatin fiyatına etki etmesi bekleniyor.

Huawei Watch GT 2 modelinin, şirketin kendi işletim sistemi olan HarmonyOS ile birlikte geleceği belirtilirken, cihazın Android ve iOS platformlarını da destekleyeceği ifade ediliyor. Evan Blass tarafından yayınlanan görsellerde akıllı saati farklı renk ve kayışlarla görüyoruz. Aynı zamanda kalp atış sensörlü olduğu anlaşılan cihaz iki düğmeli bir tasarıma sahip.

Tanıtılmasına Kısa Zaman Kala Huawei Watch GT 2 Sızdı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu