Huawei P40 Pro Bizleri Şaşırtabilir! - TeknoDiot.com

Huawei P40 Pro Bizleri Şaşırtabilir!

Abone Ol 

Huawei P40 ve P40 Pro, Mart 2020’de geliyor ve geçen hafta P40 ikilisinin arkada dikdörtgen kameralarını ortaya çıkaran tasarımlar hakkında şimdiden birkaç sızdırılan görseller var. Detaylar haberimizde!

Görüntüler toplam arka kamera sayısını göstermedi ancak son zamanlarda sızan bir görüntü sayesinde, Pro versiyonunun arka tarafında toplam beş kamera ile geleceğini biliyoruz. 20MP ultrawide ile birleştirilen 64MP Sony IMX686 ana sensör, 12MP periskop telefoto (10x optik zoom), makro kamera ve 3D ToF ünitesi.

Görüntü, P40 Pro’yu mavi renkte gösteriyor, dört kamera üst üste istiflenmiş ve periskop ünitesi sağ tarafa yerleştirilmiş.

Huawei P40 Pro, 6.5 “ila 6.7” boyutlarında bir ekranla geleceği söyleniyor. Daha önce sızdırılmış renderler, çentikli veya çentiksiz bir ekran olup olmayacağını bize söylemedi ancak P40 Pro’nun sızdırılmış bir paneli, ince çerçevelerle çentiksiz bir ekran göstereceğini ortaya koyuyor.

Huawei P40 Pro Bizleri Şaşırtabilir!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Huawei P40 Pro bir pop-up selfie kamera veya ekran altı bir kamera ile gelip gelmeyeceği belli değil ama resmi tanıtımına yaklaştıkça bunun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalıyız.

Göz atın:   İnternete En Bağımlı 15 Ülke

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu