Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

Samsung Galaxy S23 Serisi Duvar Kağıtları [QHD+]

Galaxy S23, S23 Plus ve S23 Ultra duvar kağıtları;

Samsung,  Galaxy Unpacked etkinliğinde büyük bir duyuru yaptı. Güney Koreli teknoloji devi, en yeni akıllı telefonları Galaxy S23 serisini tanıttı. Merakla beklenen seri üç yeni telefon ile geliyor; Galaxy S23, S23+ ve S23 Ultra modelleri. Galaxy S23 ve Galaxy S23 Ultra stok duvar kağıtları yayınlandı.

Yeni Samsung Galaxy S23 duvar kağıtları ve Galaxy S23 Ultra duvar kağıtları artık tam çözünürlükte tarafımıza sunulduğunu bilmek sizi memnun edecektir. En iyi yanı, yüksek kaliteli fotoğrafları akıllı telefonunuza veya tabletinize kolayca indirebilir ve yeni Galaxy S23 duvar kağıtlarıyla süsleyebilirsiniz.


İçerik

Samsung Galaxy S23 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy S23 Serisi Duvar Kağıtları [QHD+]
Yukarıdaki duvar kağıtlarının ön izlemesidir ve sadece temsilidir. Önizleme orijinal kalitede değil, bu nedenle resimlerden indirme yapmayın. Aşağıdaki indirme bölümünde verilen indirme bağlantısını kullanın.

Samsung, en yeni amiral gemisi akıllı telefonunu dört yeni renkli duvar kağıdıyla bir araya getiriyor. Bu yılki koleksiyon çok geniş değil; en yeni Galaxy S serisi telefonlar dört canlı arka plana sahiptir. Samsung, Galaxy S23’ü farklı renk kombinasyonlarıyla piyasaya sürüyor.

Dört duvar kağıdının renkleri Galaxy S23 serisi telefonların renklerine karşılık geliyor. Phantom Black, Cotton Flower, Misty Lilac ve Botanic Green, Galaxy S23 serisinde bulunan yeni duvar kağıtlarıdır ve her bir duvar kağıdı en yeni amiral gemisinin tasarımını tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır. Koleksiyon, dört statik ve dört canlı duvar kağıdı içerir.

Şu an için dört statik duvar kağıdına da erişimimiz vardı, bu duvar kağıtlarını 1750 X 3558 piksel çözünürlükte kullanabiliyoruz. Canlı duvar kağıtlarına erişir erişmez makaleyi güncelleyeceğiz. Yeni arka planların yanı sıra Galaxy S23, One UI 5 arayüz bulunan tüm stok duvar kağıtlarını kullanıma sunuyor. İndirme linkleri bölümüne geçmeden önce duvar kağıtlarına bir göz atalım.

Samsung Galaxy S23 Duvar Kağıtlarını İndirin

Samsung Galaxy S23 duvar kağıtları koleksiyonu, yeni minimalist ve göz alıcı arka planlar sayesinde harika görünüyor. Yeni Galaxy S23 duvar kağıtlarını arıyorsanız, doğru yerdesiniz, burada yeni duvar kağıtlarını yüksek kalitede kolayca indirebilirsiniz. Bu duvar kağıtlarını Google Fotoğraflar’dan yüksek çözünürlükte indirebilirsiniz.

Galaxy S23 Duvar Kağıtları İndirin! (Tıklayın)

İndirdikten sonra indirilenler klasörüne gidin ve akıllı telefonunuzun ana ekranında veya kilit ekranında ayarlamak istediğiniz duvar kağıdını seçin. Açın ve ardından duvar kağıdını ayarlamak için üç noktalı menü simgesine dokunun.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu