Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei P30 ve P30 Pro Yeni Güncelleme Aldı

Bazı kullanıcılar yeni EMUI 10‘u P30 serisi Huawei’de test ederken, şirket 9.1 sürümü için yeni bir güncelleme yayınladı.

EMUI’nin 9.1.0.226 sürümü, Eylül standartlarına uygun güvenlik yamaları ve ayrıca gelişmiş ev görüntüleme deneyimi için (akıllı ekran bağlantılarını desteklemek için) Huawei Share Feature dahil diğer yeni özelliklerle de geliyor.


Oyun Hızlandırma, Kesintisiz oyun, Hatalı önleme ve diğer hizmetlere daha erken erişim için AppAssistant’ın değişken pencere özelliğini ekler.

Huawei P30 ve P30 Pro Yeni Güncelleme Aldı

Ayrıca, daha iyi bokeh efektleri için Portre modunda Süper filtre kullanılarak çekilen fotoğrafların kalitesini optimize eder. Ayrıca, ayarlar’daki Dijital kulaklık özelliği ile tüm Huawei dijital kulaklıklar için ürün yazılımı güncelleme desteği ekler.

Güncellemeyi manuel olarak kontrol etmek istiyorsanız, aşağıdaki talimatları izleyerek bunu yapabilirsiniz:
Ayarlar> Sistem> Yazılım güncelleme> Güncellemeleri Kontrol Et‘e gidin. Bir güncelleme varsa, indirmek isteyip istemediğinizi soracaktır. Veya HiCare uygulamasına gidin> Güncelle> Güncellemeleri Denetle üzerine dokunun. EMUI sürümü ve boyutu, bölgeye bağlı olarak değişebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu