TeknoDiot.com
   
Image default
Anasayfa » Akıllı Telefon Haberleri » Huawei P30 ve P30 Pro Yeni Güncelleme Aldı

Huawei P30 ve P30 Pro Yeni Güncelleme Aldı


Bazı kullanıcılar yeni EMUI 10‘u P30 serisi Huawei’de test ederken, şirket 9.1 sürümü için yeni bir güncelleme yayınladı.

EMUI’nin 9.1.0.226 sürümü, Eylül standartlarına uygun güvenlik yamaları ve ayrıca gelişmiş ev görüntüleme deneyimi için (akıllı ekran bağlantılarını desteklemek için) Huawei Share Feature dahil diğer yeni özelliklerle de geliyor.

Oyun Hızlandırma, Kesintisiz oyun, Hatalı önleme ve diğer hizmetlere daha erken erişim için AppAssistant’ın değişken pencere özelliğini ekler.

Huawei P30 ve P30 Pro Yeni Güncelleme Aldı

Ayrıca, daha iyi bokeh efektleri için Portre modunda Süper filtre kullanılarak çekilen fotoğrafların kalitesini optimize eder. Ayrıca, ayarlar’daki Dijital kulaklık özelliği ile tüm Huawei dijital kulaklıklar için ürün yazılımı güncelleme desteği ekler.

Güncellemeyi manuel olarak kontrol etmek istiyorsanız, aşağıdaki talimatları izleyerek bunu yapabilirsiniz:
Ayarlar> Sistem> Yazılım güncelleme> Güncellemeleri Kontrol Et‘e gidin. Bir güncelleme varsa, indirmek isteyip istemediğinizi soracaktır. Veya HiCare uygulamasına gidin> Güncelle> Güncellemeleri Denetle üzerine dokunun. EMUI sürümü ve boyutu, bölgeye bağlı olarak değişebilir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yasadışı Kripto Para Madenciliğine Dikkat

Buğra Noyan

WhatsApp’da Reklam Gösterimi Başlayacak

Buğra Noyan

Huawei Mate 30 Lite (Huawei Maimang 8) Tanıtıldı!

Buğra Noyan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.